Magazin

11 yıllık eşinden boşandı! İşte ilk açıklaması…

Şubat ayında ağlayarak “Bergen gibi olmak istemiyorum” diyen oyuncu ve şarkıcı Yeliz Yeşilman, 11 yaşındaki kocası Ali Uღur Akbaş’tan sessizce boşandı. İşte detaylar …

Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilman2010 yılında işadamı Ali Uğur Akbaş Düğün masasında oturuyor. Bu evlilikten iki çocuk dünyaya getiren Yeşilman, geçtiğimiz şubat ayında eşiyle başı derde girmiş ve ağlarken çekilen bir video ile isyan etmişti.

Boşanma talebini reddetme

Evlilikteki sorunları çözemeyen Yeşilman, ayrılma kararı aldı. Çiftin Pazartesi günü sessizce boşandığı söylendi. Boşanma iddialarına yanıt veren Yeşilman, “Yorum yapmayacağım, hiç konuşmayacağım” dedi.

“Bana özel hayatımı sormayın”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve her anını takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilman, özel hayatıyla ilgili sorularını cevapsız bırakmadı. “Mesajlarınızı okuyorum, çok teşekkür ederim. Özel hayatımla ilgili çok soru var ama lütfen bir süre özel hayatımla ilgili soru sormayın. Şöyle gidelim, getirin.”

Geçtiğimiz şubat ayında eşiyle büyük bir sorun yaşayan Yeliz Yeşilman, Instagram hesabından ağladığı bir video yayınlamış ve sonu yüzüne atılmıştı. BergenGörünüşünden korktuğunu söyledi.

“Acı çeken mutlu bir kadınım”

Yeşilman, videosunda şu ifadeleri kullandı: “Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yandı ve şişti. Sonra kızım geldi ve makyaj yapıldı, reklamım var, reklamım var. ekmeğim ve para kazanmak zorundayım. şimdi kimseye bir şey açıklamam, ok yaydan çıktı, durdu. açıklamam, açıklamam da zamanı gelince yapacağım.

Size kimden bahsettiğimizi veya ne hakkında konuştuğumuzu söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, çünkü ailenin her üyesi gergin. Her zaman güçlü olmalıyız. Biz Türk kadınları dünyada bir numarayız. Ama ben her şeye şükreden ve acısıyla mutlu olan bir kadınım. “

11 yıl önce eşinden boşandı!  İşte ilk açıklama...
11 yıl önce eşinden boşandı!  İşte ilk açıklama...
11 yıl önce eşinden boşandı!  İşte ilk açıklama...

Kaynak: Snob Magasin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu