Magazin

15. sanat yılını ve yeni yaşını sahnede kutladı

Pek çok başarıyı kariyerine sığdırmayı başarmış güzel bir sanatçı Betül DemirKariyerinin on beşinci yılını muhteşem bir sahne şovuyla kutladı. Aynı zamanda aynı sahnede yeni bir çağı kutlayan başarılı sanatçı, iki farklı mutluluğu bir gecede ayarlamayı başardı.Müzik Kariyerimin ilk ödülünü bu sahnede aldım. Şimdi, on beş yıl sonra, ilk kez bu sahnede olmanın heyecanını yaşıyorum. “Duygusal anlar yaşadığını ifade etti. Konser Kariyeri için özel bir eğitim dönemi geçirdiğini vurgulayan Demir, fit görünümünü “Kampa gittim” sözleriyle özetledi.

Süper mini aldı

Konserinin ilk bölümüne Gulshah Chabükeli’nin süper mini elbisesiyle başlayan Betil Demir, muhteşem geceyi canlı şarkılarla açtı. Dansı ile kalplere dokunan güzel sanatçı, sesi ve yorumuyla kalplere dokunarak herkesi güzelliğine hayran bıraktı.

Sürpriz meydan okuma

Kariyerinde çok önemli bir iz bırakan ve kendisine “usta” diyen Betil Demir, konserinin ikinci bölümünde Sihan Nakar’ı sahnede giymeyi tercih ediyor. Müjdat GezenUstasıyla birlikte “Maya Kaz Dağdan Doğar” türküsünü söyledi. “Betuli özel bir öğrenci, çok özel bir insan. Bu yüzden hediyeyi yanımda getirdim.” Türk bayrağını kendi sözleriyle teslim etti. Müjdat Ghezen’in hediyesi önünde sahnede duygulu anlar yaşayan güzel sanatçı, kendisine Sn.’nin elini öperek teşekkür etti.

Ünlü halk müziği sanatçısı Mazlum Chimen’i sahneye çıkaran Betil Demir, ünlü sanatçıyla birlikte “Sen Benden Gittin Gideli” türküsünü seslendirdi. Sürprizlerle dolu bir gecede sanatın 15. yılı pastasını kesen güzel sanatçı Betül Demir, yaklaşık iki saat süren konseri alkışlar eşliğinde bitirdi. Ünlü sanatçıyı dinlemeye gelenler ise ümir Gedik, Onur Dilber, Irmak Arıcı, Aşkın-Pınar-Tunacan Tuna, Narin Akçelik ve Gülgün Çavuşoğlu oldu.

Sanatın 15. yılını ve yeni bir çağı sahnede kutladı

Sanatın 15. yılını ve yeni bir çağı sahnede kutladı

Snob Dergisi – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu