Magazin

Açık havada konser keyfi

Göksel, önceki gece İzmir’in sevilen şarkılarından “mirzmir +1 Fest”i seslendirdi.

cennet gibi izmirHeyecanlı

Göksel dün gece en sevdiği şarkıları “mirzmir +1 Fest”i seslendirdi. Göksel, Karshiyaka Jasmine Cafe and Grass Zone’da 6 bin kişinin katıldığı konsere eğlenceli sahnesiyle dikkat çekti. Eylül ayı boyunca birçok konsere ev sahipliği yapacak olan “İzmir +1 Fest”in konuğu 10 Eylül’de Adamlar olacak.

Kuruçeşme’de rap gecesi!

Sagopa Kajmer, önceki akşam Poll Production ve Demirören Medya Grubu’nun sponsorluğunda medyanın düzenlediği “Paraf Kuruçeşme Açık Hava Konserleri” kapsamında müzikseverlerle buluştu. Ünlü rapçi, “Ne Olursa Olsun”, “Pes Edeceğim” ve “İstinalar Kaidia’yı Kırmaz” gibi 25 popüler şarkıyı hayranları için seslendirdi. Yaklaşık 2 saat boyunca sorunsuz bir şekilde sahnede kalan Sagopa Kajmer unutulmaz bir gece yaşadı. Rengarenk görüntülerin olduğu gecede kalabalık alanı doldurdu ve ünlü rapçinin tüm şarkılarına oybirliğiyle eşlik etti.

güzel kızlar nerede

Yalin, önceki gece “Akşam Şarkıları” konseptiyle Maximum Uniq Open Air’de hayranlarıyla buluştu. Biletlerin birkaç gün önce tükendiği konserde Yalın, hem romantik hem de eğlenceli anlar yaşadı.

İzleyicilerin çoğunun genç kızlar olduğunu anlayan Yalin, “Güzel kızlar nerede?” dedi. O sordu. Bu soru “Yalı Konseri”nde dinleyiciler tarafından oybirliği ile yanıtlandı. Yalin, “Yazdığım şarkıların gücüyle, mesafelerde daha az dargın bir parti olmayı başardım” dedi.

Kalp ile açıldı

Calben, önceki gece “Nilüfer +1 Sonbahar Konserleri”ni açtı. Folk, blues ve akustik pop öğelerini bir araya getiren Calben, 3 bin kişi tarafından izlendi. Balat Atatürk Kent Ormanı’nda verdiği konserde Çalben, müzikseverler için en sevdiği şarkıları söyledi.

Motosiklet severlerle tanışın

Karaçi ve Sekizinci Özbei, MXGP’nin iki etabı olan Motocross Formula’nın gerçekleştiği Afrikonkarhisar’daki MotoFest’te hayranlarıyla buluştu. Etkinlik 8 gün boyunca 16 konserle 100.000’den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Karaçi ve Sekizinci Özbei, onları izlemek için en sevdikleri şarkıları söylediler.

Bodrum’un ilk sahnesi

Sefo, geçen hafta Kirk Solfegg tarafından düzenlenen Bodrum Antik Tiyatro’da BtcTurk PRO sahnesinde ilk kez sahne aldı. Sefo, “Sizinle böyle büyük bir sahnede tanıştığım için çok mutluyum. Yaklaşık iki saat boyunca şarkılarını seslendiren ünlü rapçi, yeniden “Bilmiyorum?” dedi. Hayranlarının yoğun talebi üzerine.

günün sürprizi

Mabel Matiz, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Tiyatro BtcTurk PRO sahnesinde üçüncü kez hayranlarının karşısına çıktı. Seyirciyi “Bir kırmızı mendilim var” şarkısıyla karşılayan Matiz, “Şarkılar birlikte söylenince daha çok acı veriyor. Bu gece sizi birkaç saatliğine de olsa gündelik hayatın fanatiğinden uzaklaştırmak istiyoruz.” dedi. 31 Ağustos’ta yeni yaşını kutlayan Mabel Matiz’in hayranları da dışarıda doğum günü ilahileri verdi.

Shakira gibi dans ederim

Aita Sizerim, Kirk Solfegg’in düzenlediği Bodrum Antik Tiyatro’daki BtcTurk PRO Tiyatrosu’nda “Açık Havada Kumarhane”yi sahneledi. Sizeri dansıyla hayranlarından alkış aldı. Şarkıcı, “Bazen rüyamda Shakira gibi dans ediyorum” dedi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Sizeri, programını “Yanalım Yanalım” şarkısıyla sonlandırdı.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu