Magazin

Afra Saraçoğlu parayı değil tiyatroyu seçti

BKM’den O3 Medya’ya, Gold Film’den Ay Yapım’a çeşitli yapım şirketlerinin iddialı dizi tekliflerini geri çeviren Afra Saraçoğlu, yeni DasDas şovunda yer almak için el ele verdi.

BKM’den O3 Medya’ya, altın filmAyın inşasıÇeşitli yapım şirketlerinin iddialı dizilerinden gelen teklifleri kim geri çevirdi? Afra SaraçoğluYeni bir DasDas şovunda yer almak için el sıkışın. Mert Fırat’ın yönettiği tiyatro sahnesinde bu sezon sadece hayranlarıyla buluşacak olan Saraçolu şimdiden çok heyecanlı.

ER meydanına gidecek

Afra Saraçoğlu’nun kısa süre sonra provalarına başlayacağı oyunun içeriği gizemini koruyor. Ama oyunun hem senaryosu hem de yönetmenliği Mert Farat’ın olduğu, oyunculuk açısından da tiyatro sezonunun en iddialı oyunlarından biri olacağını duyumlardan duydum. En son yayınlanan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte rol alan Saraçoğlu’nun reddettiği diziler arasında “Üç Kurs”, “El Kızı”, “İzlenim”, “Epik”, “10 Gün İyilik” “Adam”, Bir sezon televizyonda başrol oynayarak kazanabileceği büyük parayı reddeden yakışıklı oyuncu, “Kariyerim önce gelir” sözleriyle sahnede olgunluğunu kanıtlamak istiyor.

Antrenmanlarınıza müdahale etmez

Cemiyetin ünlü isimlerinden Emir Tamer, eşi Aicha Tamer ve 1,5 yaşındaki kızları Defne ile birlikte Hillside’da yazın son dakikalarının tadını çıkarıyor. Çift, tüm gün Daphne ile yüzer. oyunlar Emir Tamer oyun sırasında sörf yapmayı ihmal etmiyor. Uzun yıllardır başarıyla sörf yapan Tamer, bu bayramda gelenekten kopmadı. Tamer her fırsatta tahta çıkarak eğitimine ara vermiyor.

Bayram alışverişi turu

İş dünyasının ünlü isimlerinden Atalay Demirbaş ve lider eşi Yasemin Demirbaş, o gün Zorlu şehir merkezindeydi. Uzun bir yaz tatilinin ardından şehre dönen çift, alışverişe çıktı. “bu nedir?” Televizyon uzun süredir Beyaz’da. Adı altında program hazırlayıp sunan Jasmine Demirba, çeşitli projelerle yeni sezonda ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Bubi’den Bodrum’da Sergi

Çağdaş sanatın önde gelen isimlerinden Bubi, ünlü konukların katılımıyla Bodrum Zai’de “Kafesler” sergisini açtı. Sergiye, Selkan Atılgan ve Arta Consultant’ın kurucusu Dursun Gündoğu ev sahipliği yaptı.

Sanatçının son 2 yılda ürettiği 50 eser sergilendi.

Yurtiçinde ve yurtdışında sayısız kişisel sergi açan, eserleri Sotheby’s ve Christie gibi dünyaca ünlü müzayedecilerde alıcı bulan Bubba’nın yeni sergisi 4 Ekim’e kadar Bodrum Zai’de ziyaret edilebilir.

Yeni yılını arkadaşlarıyla kutladı

Masak Japan yönetim kurulu üyesi ve camianın tanınmış isimlerinden Deria Ayadin, yeni yılı yakın arkadaşlarıyla Beykoz Konakları’nda kutladı. Arkadaşlarıyla keyifli bir organizasyonla mutlu olan genç bir işadamı, üzerinde “D” harfi bulunan bir pastanın üzerine mum üfledi. Ünlü şarkıcı Deha Billimiere, hem doğum günü kızı hem de davetlileri oldukça eğlendiren güzel bir kutlama için sahneye çıktı.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu