Magazin

Alaplı’da Simge Sağın rüzgarı esti

ZONGULDAK (İHA) – Alapla’da Sağdaki simge Rüzgar esti

Zonguldak – Zonguldak2 yıl sonra Türkiye’nin Alaplı ilçesinde halk konseri düzenlendi. Ünlü şarkıcı Simge Sain, canlı şarkılarıyla geceyi ısıttı.

Ünlü şarkıcı Simge Saini, Alaplı Belediyesi’nin düzenlediği konserde sahne aldı. ᲞAndemi Alaplalılar, Simbo Sain’in konserini tamamen özledi. “Ben Bazen” şarkısıyla sahne alan ikon, ardından Alaplılılar eşliğinde “üpücem” ve “Miş Miş” şarkılarını seslendirdi.

Konsere gelişinizi memnuniyetle karşılayan Başkan Nuri Tekin, “Çok güzel bir güreş programımız oldu, Kürkpınar’ın rövanşı Alaplı’da yapıldı. Baş güreşçi İsmail Balaban oldu. Sanatçı Simge ile. Simge Hanım’dan memnunuz, sizler gibi bizler de sizler mutlu olduğunuz sürece mutluyuz.Dün geceye kadar hava soğuktu,bugün hava çok güzel.Böyle güzel bir günde değerli sanatçımız burada,katılımınız için teşekkürler.Hepinize iyi eğlenceler dilerim. “, – dedi. Simge Sain, kendisine hayranlarıyla tanışma fırsatı verdiği için Başkan Tekin’e de teşekkür etti. Başkan Nuri Tekin, eşi Aisel Tekin ile birlikte ünlü şarkıcıya çiçek ve hediyeler takdim etti.

Konsere slow şarkılarla devam eden Simge, Sevmek İçin Zaten Aşığım, Aşkın Olayım, Sevmek şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi. Yaklaşık 1 buçuk saat süren konserde alkışlar eşliğinde keyifli bir gece yaşandı.

Alapla'da sağ rüzgarın simgesi esti

Alapla'da sağ rüzgarın simgesi esti

Alapla'da sağ rüzgarın simgesi esti

Alapla'da sağ rüzgarın simgesi esti

Alapla'da sağ rüzgarın simgesi esti

Alapla'da sağ rüzgarın simgesi estiAlapla'da sağ rüzgarın simgesi esti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu