Magazin

Aleyna Tilki’den ‘kariyeri düşüşe geçti’ iddialarına cevap!

Hareketleri ve şarkılarıyla adından söz ettiren Fox, Dua Lipa, Sarah Hudson ve Cafe tarafından yazıldı; Diploma, Kral Henry ve Jr. blender“Retrograd” besteci İngilizce Şarkısını yayınladı.

Son şarkılarının çalışmadığını ve kariyerinin düşüşte olduğunu iddia ediyor. Alina TilkiCevabı aldım. Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın ardından şu mesajı paylaştı:

“İki yıldır zor bir dönemden geçiyordum. O yüzden çok üretemedim. Yapsam da üretmekte zorlandım… Kimseyle bir şey paylaşmak istemedim, o yüzden her şeyi paylaştım. .

Çünkü yılların prangaları nihayet bacaklarıma, kalbime ve kafama dolandı ve “yalan” klibimde gerçekten bir örümcek ağına gömüldü. Sadece gömüldüğüm yerde biraz dinlenmek istedim, hepsi bu.

Alina geri dönecek, söz veriyorum. “

ᲕᲐᲠ ᲕᲐᲠ

Genç bir şarkıcı hakkında yeni bir ilişkiye başladı Haberler O da cevap verdi; “Alina uzun zamandır aşık, sen böyle konuşuyorsun. Benim kız arkadaşım yok. Bu yaştaki aşıkların tabularını kabul etmiyorum. Aşık biri olarak benim hakkımda konuşamazsın. Çünkü öyle olurdu. asılsız ve yalan.”

Yeni proje için ROLL UP

Alina Tilki, dünya pazarına kendini tanıttığı “Retrograde” adlı şarkısının ardından yeni bir projeye isim aldı. Dillon Francis’in “Happy Machine” albümünden “Real Love” şarkısını seslendiren Tilke, 5 Ekim’de müzikseverlerin beğenisine sunacak.

Bir dünya yıldızı olacağım!

21 yaşındaki Alyna Tilki, müzik kariyerinin başında “10 yıl sonra Los Angeles’ta konser vermezsem ev hanımı olacağım” diyerek büyük bir iddiada bulundu.

Hürriyet – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu