Ekonomi

Altınyıldız Classics ile şehre dönüş zamanı

Yaz tatilinin ardından şehir hayatına dönen Altınyıldız Classics kıyafetleri, sosyal hayata yenilikçi bir bakış açısı getiren, ütü gerektirmeyen demir tişörtler değil, nano kostümler ofis ortamından her an suya ve leke tutmaz. Zarif organizasyonlar için…

Yaz tatillerinin şehir hayatına dönmeye başlamasının ardından, Altınyıldız Sosyal hayata yenilikçi bir bakış açısı getiren klasik seyahat kıyafetleri, ütülü demir t-shirtler, su ve leke tutmaz nano kostümler, zarif ofis etkinliklerinden her ana kadar erkeklerin kendine özgü tarzını en üst seviyeye çıkaracak.

Altınyıldız Classics’ten yapılan açıklamaya göre bu sezon şehirde hem modern hem de fonksiyonel çalışmalar artıyor.

Şehirli erkek gardırobunun olmazsa olmazlarını yeniden yorumlayan Altınyıldız Classics kostümleri, ofis ve sonrasındaki ofis anahtarlarına odaklanıyor.

Ütü gerektirmeyen Altınyıldız Classics gömlek ütüleme modelleri hem ofis hem de ev ortamları için en pratik seçenek olurken, Altınyıldız Classics kıyafetleri keten gibi doğal kumaşlar gibi rahat, çarpıcı ve güçlü stil kodlarını ortaya çıkarıyor. , Maviden koyu maviye, bejden kahverengiye, griden hakiye şehrin renk paletine geri dönüyor.

Konfor ve pratikliğin yanı sıra, Spor Gofre kumaşa sahip seyahat kıyafetleri, modern tarzıyla dikkat çekiyor, şehir stili kodlarını formüle ediyor.

Stil alternatiflerini modaya uygun detaylar, kırışmayan transparan kumaşlar, rahat kumaşlardan üretilmiş şık pantolonlar, yumuşak dokulu ceketler, örgü kumaş ve çizgili gömlek ile buluşturan koleksiyon sezonun öne çıkan parçaları.

Altınyıldız Classics su geçirmez ve leke tutmaz nano takımlar ise modern erkeklerin yoğun iş temposuna uyum sağlayarak pratik kullanım sunuyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Mehmet Fatih Erdoğudu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu