Gündem

Aracının tavanına kafasını vurunca sinirlendi, panelvanı kamyonete dönüştürdü

Arabanın çatısına çarptığında sinirlendi, panelvanı kamyonete çevirdi

Rize’den Ömer Deniz Kamyonetine çay yüklenirken başını aracın tavanına çarptığında, arabanın tavanını sarmanın bir yolunu buldu.

RİZE – Rize’de oturan Ömer Denise, bir minibüse tealight koyarken arabasını çatıya çarptı ve çatıyı spiral yapmanın bir yolunu buldu.

Chiell ilçesine bağlı Baiyoko kasabasında çaycı olan Ömer Denise, çayı toplayıp arabasına yüklemek istedi. Çay parçalarını tutamadığı bir arabanın çatısına kafasını çarpan Denise, sinirlenerek panelvanın tavanını helezoni bir şekilde kesti. Çevresindekilerin şaşkınlıkla izlediği arabasına yeni kasa alan Denise, çay sezonunun sonunda arabaya kasa ekleyerek yeni ehliyet almayı planlıyor.

Ömer Denise, başını tavana çarptığında öfkeyle arabanın çatısını kestiğini söyledi. Mermer bloklar ile bu sorunu ortadan kaldırdım. Son çaydan sonra yeni kasa aldım Allah’ın izniyle arabamın arkasına ekleyip arabaya yeni ehliyet alacağım. “Kullanıldı.

“‘Tamamlayınız Kara Deniz Buna “akıl” diyorlar.

Sosyal medyadan çok sayıda mesaj ve yorum aldığını söyleyen Denise, “Arkadaşım ‘Abi bu arabayı internete koyayım’ dedi. Birçok yabancıdan. “Ömer abi ne yaptın?” Bana soranlara durumu izah ediyorum” dedi.

“Yani daha rahat”

Ömer Denise, arabayı yaraladıktan sonra kendini daha rahat hissettiğini belirterek, “Bazıları ‘Arabayı durdurmanız ayıp’ diyor. “Zamansız. Kesmek zorunda kaldık. Zor durumda kalmanın yerinde olduğunu söyleyebiliriz. Burada küçük bir atölyem var. Burada küçük oğlumla spiral kullanarak kesip kenara koyduk.” dedi.

Arabanın çatısına çarptığında sinirlendi, panelvanı kamyonete çevirdi

Arabanın çatısına çarptığında sinirlendi, panelvanı kamyonete çevirdi

Arabanın çatısına çarptığında sinirlendi, panelvanı kamyonete çevirdiArabanın çatısına çarptığında sinirlendi, panelvanı kamyonete çevirdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu