Magazin

Aşı karşıtı Yıldız Tilbe, geri adım atarak ilk doz koronavirüs aşısı yaptırdı

Sosyal medyada tutarlı paylaşımlar yaparak ve bu nedenle günlerce konuşarak “PCR testini ve aşısını geçemeyeceğim” diyen Ildiz Tilbe geri adım attı. Fikrini değiştiren şarkıcıya ilk aşı yapıldı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı geliştirilen aşıları reddeden şarkıcı Yıldız Tilbe“Gerekirse konserlerimi iptal edeceğim. Aşıya ve PCR testine karşıyım” dedi. Bu karara tepki gösteren Tilbe geri adım attı.

ve Japtir

Posta’da yayınlandı HaberlerRapora göre Yıldız Tilbe, 6 Eylül’de seyahat, sinema, tiyatro ve konserler için aşı kartı veya PCR testi istemeye başlayınca tekrar değerlendirdi ve bir gün önce ilk dozunu aldı.

“Aşı veya PCR testi yaptırmıyorum”

Yıldız Tilbe, aşının zorunlu kullanımı ve PCR testi ile ilgili yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi: “Hem aşıyı hem de PCR’ı reddediyorum. İnşaallah. Aşı olup olmamak bir insan hakkıdır. Yukarıdaki tüm kanunlar kanundur. İnsan hakları dokunulmazdır. . “Konserlere gidenler için PCR zulümden başka bir şey değildir. Sinemada film izlemek için seyahat etmek için PCR testi yapmak zalimcedir. Kendim bir PCR test konserine gideceğim, olmayacağım. PCR aşısı olmuyorum, çalışmam yasak, çalışamıyorum?

Aşı karşıtı İldiz Tilbe geri adım attı ve ilk doz koronavirüs aşısını aldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu