Magazin

Aşk bacayı sarmış! Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın set aşkı gerçek oldu…

“Ada Perisi” dizisinde aşk dolu bir çifti oynayan Alp Navruz ve Aicha Aishin Turan, gerçek hayatta da sevişmeye başladı!

ada perisi“TV dizisinde aşık çift” Alp Navruz Ve Aika Aysin Turan, Aşkı gerçek hayatta da hissetmeye başladın! Bir süre sosyal medya Hesaplarıyla bağlantılı olan ikili, aralarındaki aşkı yalanladı. Ancak durum hiç de öyle değildi, aşk zaten bir bacayla çevrili!

Çalıştıkları dizideki durumdan olumsuz etkilenmemek için ilişkilerini gizli tutan hayranlar, Seferihisar’da devam eden çekimlerde setin kesildiği günlerde ekipten ayrıldı. HaberlerBirlikte vakit geçirmeye başlarsınız.

Ağustos ayı sonlarında yakın arkadaş olan bir çiftle tekneye binerken görüntülenen ikili, geçtiğimiz hafta sonunu Alaçatı’da baş başa geçirdi.

Görevden ayrıldıktan sonra ne yapacağı şu anda bilinmiyor. Ama bir şeyi biliyorum; İki şey gizlenemez. Sarhoş olduğu bir… Aşık olduğu iki…

“Çok güçlü bir bağımız var”

Ertesi gün Zorlu’nun merkezinde Morin’de İbrahim Kutluai ile tanıştım. bir ünlüyle konuştum Spor Ayrıca erkeğine, uzun yıllardır birlikte olduğu Edvina Sponsa ile şu anki durumunu sordum. “Edvina’yı çok sevdim” diyen Cutluay, ilişkinin ilk gününden itibaren birbirlerine çok değer verdiklerini belirterek, “Edvina’nın hayatımda her zaman özel bir yeri oldu. Aramızda çok güçlü bir bağ var.”

Boiners “İyi yaşa” diyecek

2017 yılında SWEATers uygulamasını hayata geçiren Elif Boehner, şimdi de “Live Well” adlı yeni bir uygulamayı piyasaya sürüyor. “İyi yaşa, uzun yaşa, dengeli yaşa, birlikte yaşa!” Sloganı olan uygulama kapsamında Türkiye’de deneyimli fitness, yoga, meditasyon, farkındalık ve beslenme eğitmenleri bir araya geldi.

TBS Medya işbirliğiyle yeni dönemde çekimlerine devam eden Emine Boehner, Zeynep Toku, Burku Tunchok, Verda Hall, Adil Ayazı ve Halil Kılıç gibi tanınmış eğitmenler de platformda yer alıyor.

DJ Adam Port ile sezon açılışı

Kuruçeşme Boaz yarın kapılarını muhteşem bir organizasyonla açıyor. Dünyaca ünlü DJ Adam Port’un sahne alacağı Boaz, pandemi kurallarına göre bir gecede yaklaşık 400 kişiyi ağırlayacak. Yeme-içme sektörünün tanınmış isimleri Turgay Yıldız, Cengiz Atasoy, Fatih Yurtier ve Erdinç Ağarbaş yer alıyor. Aynı gece Cengiz Khan ünlü bir DJ’in önünde sahne alacak. Pandemi öncesinde açılan mekan, yeni dekoru ve yeni menüleriyle misafirlerini dört gözle bekliyor.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu