Gündem

AVCILAR’DA UYUYAN KİŞİNİN CEP TELEFONUNU ÇALAN HIRSIZI DÖVMESİ YAKALATTI

FATİH (DHA) – AVCILAR’da bir kafenin bahçesinde uyuyan bir çalışanın cebindeki cep telefonunu çalarak kaçan zanlı, güvenliği korurken kolundaki dövmeyle tutuklandı. Kameralar.

Tsihangir bölgesiBir kafede çalışan E.Ç., işyeri bahçesinde sallanan sandalyeye oturduktan kısa bir süre sonra uyuyakaldı. Kısa bir süre sonra kafenin kapandığını gören adam, yakındaki bir parktan bahçeye girerek E.C.’yi cebinden çıkardı. Cep telefonu ve gitti. Uyandığında bir cep telefonu bulamadı, örn. Güvenlik kamerası görüntülerini izlerken kolunda mavi tişört, sarı pantolon ve büyük bir dövme olan bir kişinin cep telefonunu çaldığını gördü. Saat 10.30 sıralarında meydana gelen hırsızlık olayının ardından polis ifade verdi. Polis güvenlik kamerası görüntülerini incelerken, kolunda dövmeler bulunan 16 farklı hırsızlık suç kaydı var; fatih u buldu. Bu adam o öğleden sonra aynı bölgede görülmüş. Durdurulan kişinin, zanlının güvenlik kamerasına kaydettiği kişiyle aynı kişi olduğu belirlendi. Her ne kadar Fatih Ü. Hırsızlık yaptığını kabul ederek çalınan cep telefonunu teslim etti. 16 adli sicil kaydı bulunmasına rağmen aranmak istemeyen zanlı, duruşma öncesi mahkemece serbest bırakıldı. Cep telefonu sahibine teslim edildi.

Tatum, ambulansta uyuyan adamın cep telefonunu çalan hırsızı yakaladı

Tatum, ambulansta uyuyan insan cep telefonunu çalan hırsızı yakaladı

Tatum, ambulansta uyuyan insan cep telefonunu çalan hırsızı yakaladıTatum, ambulansta uyuyan insan cep telefonunu çalan hırsızı yakaladı

Demiren Haber Ajansı – Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu