Magazin

Aygün Aydın dur durak bilmiyor! Tanga bikinisiyle havuzda adeta şov yaptı

Genç işadamı Hakan Sabanjo ile aşk yaşadığını ve hamile kaldığını iddia etti. Aygün AydınSosyal medyada yaptığı eylemlerle gündemden düşmüyor.

Kıyafetlerde oldukça cüretkar olan Aygın Aydın, sonunda havuzda cüretkar pozlardan vazgeçti. Tanga bikinisiyle bir poz paylaşan Aygan Aydın, takipçilerinden tepki topladı.

Aygün Aydın duramaz!  Tango bikinisiyle havuzda şov yaptı

Genç ismin payını aşırı bulan takipçileri, “Vücudunuzla değil aklınızla öne çıkmaya çalışın”, “Değerinizi her geçen gün azaltıyorsunuz” gibi yorumlarda bulundu.

Aygün Aydın duramaz!  Tango bikinisiyle havuzda şov yaptı

Cesur pozlarına yönelik eleştirilere cesur bir yatak pozu ile yanıt veren Aigin Aydın, şu açıklamayı paylaştı: Spor Salonlardan ayrılmıyorsunuz. Türk toprağındayken onu laik bir aile olarak görmüyorsunuz. Ama içten içe karının ve çocuklarının böyle resimlere gitmesine izin veriyorsun. Dürüst dediğin kadınlar ödevlerini kilitleyecek ve onların ücretsiz hizmetçisi olacak ve onları dövecek. Köy sözde haysiyetin simgesidir, ancak kimin elinin cebinde olduğu bilinmemektedir. Birkaç ensest ilişki. Siz iki yönlü bir toplumsunuz ve bu iki yönlü kalabalıktan dolayı bedende, zihinde veya vicdanda gerçek ahlakın olup olmadığını gerçekten doğru mu yanlış mı karıştırmaya başladım. Kendi gerçeğimi, hayatımı anlatmak istiyorum ama ne yazık ki başkalarının doğruları hayatımızı çok daha dolaylı olarak etkiliyor. Soruyorum, düşünüyorum, deneme yanılma, bu evrim yolculuğunu özlüyorum. Bu hayatı gerçek bir insan olarak yaşıyorum. Her gün daha da zenginleşiyorum, farklı bir bakış açısıyla. Fikrimi anlamıyorsunuz, bu olasılıkları asla anlayamayacağınız için üzgünüm. Bunu bu ülkenin çoğunda görmüyorum, bu yüzden kararınızı ve tavsiyenizi kendinize saklayın. Hayatımı yargılama”

Aygün Aydın duramaz!  Tango bikinisiyle havuzda şov yaptı

Aygün Aydın duramaz!  Tango bikinisiyle havuzda şov yaptı

Aygün Aydın duramıyor!  Tango bikinisiyle havuzda şov yaptı

Haberler.com – Dergi Haberleri

Zehra Yaşık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu