Magazin

Başarılı DJ Ender Demir: Müziği unutturmamak için çaba gösteriyorum

Son dönemde imza attığı eserlerle adından söz ettiren DJ Ender Demir, müziği unutmamak için çok çalıştığını ve asıl amacının insanları hayatın stresinden biraz olsun uzaklaştırmak olduğunu söyledi.

Bu başarılar, DJ’i bir zamanlar moda olan ama artık sona eren DJ’i eski yerine geri getiren DJ Ender Demir’i durduramayacak gibi görünüyor. Diğer tüm çalışmalarında kalitesini bir hafta önce yayınladığı “Soygun” adlı şarkıyla ortaya koyan DJ Ender Demir, motivasyon kaynağının hayatın stresinden kurtulmak isteyen insanları müzikle şımartmak olduğunu açıkladı.

4 ayrı iş var

Şimdiye kadar çıkardığı Storm, Forever King albümlerinde kendini aradığını ve bu yüzden The Massacre albümüyle dünyaya geldiğini söyledi. DJ Ender Demir’in keşfinden sonra çıkardığı Royal ve Infinity albümlerinin yanı sıra “ruh halini yansıtan” olarak nitelendirdiği 4 single’ı da bulunuyor.

Geçmişte müzikle insanları tedavi ettiklerini söyleyen DJ Ender Demir, bugün daha geniş imkanlarla yapılabileceğini söyledi. Wolves’un şarkılarından birinde müziğin tedavi edici etkisini ilk kez fark ettiğini söyleyen Demir, çıkardığı Wolves, Storm ve Oh Boom şarkılarının “kendi iyileşme süreci” olduğunu söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu