Sağlık

Başkan Taşdelen’den aşı çağrısı: “Aşılandıkça aşılacak”

Mary Taşdelen’in Aşısı: “Aşı olunca üstesinden gelinecek” Chankaia Belediye Başkanı Alper Taşdelen, yüz yüze eğitimden birkaç gün önce vatandaşları koronavirüs salgınına karşı aşı olmaya çağırdı.

Başkan Taşdelen Aşı Çağrısı: “Aşı Yapılır Erişilmez”

Ankara – Kankaya Mary Alper TaşdellenYüz yüze eğitime birkaç gün kala Sağlık Bakanlığı vatandaşları koronavirüs salgınına karşı aşı olmaya çağırdı.

Çankaia Belediye Başkanı Alper Taşdelen, koronavirüs vakalarının düşüş eğilimi göstermediğini belirterek, salgını kontrol altına almak ve bir an önce normal hayata dönmeleri için vatandaşları aşı olmaya çağırdı.

Okulların 6 Eylül’de açılacağını hatırlatan Başkan Taşdelen, “Çocuklarımızın eğitimlerinin aksamaması için hepimizin salgına karşı sorumlu davranmasını bilmemiz gerekiyor. Salgına karşı güçlü bir önlem bilimsel aşıdır.”

Sağlıklı bir eğitimin devamı için Çankaya okullarına her türlü desteği verdiklerini kaydeden Mary Tashdelen, şöyle devam ediyor:

“Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitimlerine yüz yüze devam etmelerini sağlamak görevimizdir. Belediye olarak aşı bilincini artırmak için tüm ilan panolarımızda, raketlerimizde ve kulelerimizde aşı çağrısında bulunduk. Hijyen öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için maske, kolonya ve dezenfektan içeren ürünlerle eğitime sekteye uğramamak için her yolu seferber ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Çocuklarımızı ve hepimizi normal hayata döndürmenin en kısa yolu aşı ve aldığımız önlemlerdir. Virüsü yenmek için aşı yapılsın. Salgınla değil, sağlıkla yaşayın. “

Başkan Taşdelen Aşı Çağrısı:
Başkan Taşdelen Aşı Çağrısı:

Kaynak: Newshlas Haber Ajansı / Oğuzhan Halil Özbek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu