Teknoloji

Bel ağrısı için gittiği hastanede yapılan iğne sonrası ayağı kalkamayınca soluğu mahkemede aldı

ARTVİN (İHA) – Bel ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede iğne yapıldıktan sonra ayağa kalkamayınca mahkemede nefesi kesildi.

Artvin – ArtvinOturan Tahir Turan, bel ağrısı nedeniyle hastaneye gitti, ağrı kesici iğnesi yapıldıktan sonra ayağa kalkamadı.

Artvin atlama İlçede yaşayan 43 yaşındaki Tahir Turan, şikayet için gittiği iddia edilen uyluktaki bir hastanede ağrı kesici iğnesi yapıldığında ağrıları şiddetlendiği için ayağa kalkamadığını söyledi. Bel ağrısından. Başka bir hastaneye giden Turan, ağrının artmasının ve ayakta duramama durumunun enjeksiyondan kaynaklandığını duyunca nefesi kesildi.

Turan, “Bel ağrısı şikayetiyle Hopa Devlet Hastanesi acil servisine gittim. Acil doktoru uyluğuma ağrı kesici iğne istedi. Hemşire iğne yaptı. Bacağım yandı. Aniden bacağım yandı. Enjeksiyon zamanıydı yine hastaneye gittim, bu sefer ağrı kesici aldım ama bacağımdaki yanma hissi hızla büyüyordu.

Reçete yazdıktan sonra hastaneden ayrılan Turan’ın 33 gün boyunca ağrıları dinmeyince Hopa Başsavcılığı’nda nefesi kesildi. MA isimli bir doktorla Hopa Devlet Hastanesi acil servisine başvuran bir doktora şikayette bulunan Turhan, mahkeme kararını bekliyor.

Öte yandan Artvin İl Sağlık Müdürlüğü personeli konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Bel ağrısı nedeniyle gittiği enjeksiyon sonrası hastanede ayağa kalkamayınca nefesini mahkemeye verdi.

Bel ağrısı nedeniyle gittiği enjeksiyon sonrası hastanede ayağa kalkamayınca nefesini mahkemeye verdi.

Bel ağrısı nedeniyle gittiği enjeksiyon sonrası hastanede ayağa kalkamayınca nefesini mahkemeye verdi.Bel ağrısı nedeniyle gittiği enjeksiyon sonrası hastanede ayağa kalkamayınca nefesini mahkemeye verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu