Magazin

Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinden üzücü haber

Geçen yaz dizisi Cam tavanBensu Soral ile 3 yıldır evli olduğu eşi Hakan Baş’ın oğulları yüzünden boşandığı iddia edildi.

dergi Perde arkasında baba olmak isteyen 38 yaşındaki Hakan Bash, bu arzusunu uzun süredir eşiyle paylaşıyor. Ancak kariyerini öncelik haline getiren 30 yaşındaki güzel oyuncunun, “Benim için çok erken, hala yapacak işlerim var. Şimdi anne olursam kariyerim devam edecek” yanıtını verdiği ortaya çıktı. arkaplan.”

Boşanmaya karar verdiler

TV8Yayınlanan HaberlerOna göre; Çift, evliliğini kurtaramadı ve boşanmaya karar verdi.

Hakan Bash ve Bensu Soral, dava açmak için avukatlarıyla görüşmeye başladı.

NE OLDU?

Bensu Soral ve Hakan Baş, 2018 yılında görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Bir süredir birlikte görünmeyen çiftin nikahında kara bulutların dolaşmaya başladığı söylendi…

Hakan Bash önceleri bir gece kulübünde Mira Ceren’i içtenlikle ağırladı. Haberler Ortaya çıktı.

Bundan sonra, Bensu Sorali’nin eski rol arkadaşı Kubilay aka Binanın çatısında çekilen fotoğraflara Snob Magazine tarafından ulaşıldı.

Çok geçmeden Bensu Soral ve Hakan Baş ortak bir açıklama yaptı: “Şu anda evliliğimiz konusunda hassas bir süreçteyiz. Biraz zamana ve hassasiyetinize ihtiyacımız var.” Dedim.

Sonuçta çift evliliği kurtaramadı ve boşanmaya karar verdi.

Başrollerini Kubilai Aka ve Bensu Soral’ın paylaştığı Cam Tavan sadece 8 bölüm sürmüştü. Geçen ayki cam tavan finalinin ardından Soral, “Her bitiş yeni bir başlangıç. Bu yolculukta benimle çıkan sevgili ortağım Kubilai Aka’ya ve ardından benim için her şeyi kolaylaştıran çılgın yönetmenime ve tükenmez pozitifliği için teşekkür etmek istiyorum. enerji! seninle olmak. “Harikaydı” dedi.

“Kubilay’ı seviyorum”

Bensu Soral, Aka’yı Minislerde Tavan dizisindeki partneri Kubilai Aka’yı övdü ve “Enerjimiz iyi. Enerjimiz iyi. Kubilai’yi çok sevdim. Mutlu hissediyorum” dedi.

Bensu Sorali ve Hakan Başı'ndan bir çiftin hüzünlü hikayesi

Bensu Sorali ve Hakan Başı çiftinden üzücü hikaye

Bensu Sorali ve Hakan Başı'ndan bir çiftin hüzünlü hikayesi

Bensu Sorali ve Hakan Başı'ndan bir çiftin hüzünlü hikayesi

Snob Dergisi – Dergi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu