Magazin

Çağla Şıkel, Kaan Yıldırım aşk yaşadığı iddiasını kesin bir dille yalanladı: Aramızda ilişki olma ihtimali yok

Hadise’den geçtiğimiz aylarda ayrılan Han Yıldırım ile aşk yaşadığı söylentileri arasında adı geçen Çağla Akel, Etiler’de görüştüğü özel hayatıyla ilgili basın mensuplarına açık sözlü açıklamalarda bulundu. Uzun süredir yalnız olan Schickel, “Kaan ve ben sadece arkadaşız, aramızda bir ilişki olma ihtimali yok” diyerek tüm dedikodulara son verdi.

Ünlü model Çağla Şıkel önceki gün Etiler eczanesinde objektiflere yansıdı. 2 çocuk annesi Şikel, okulların açılmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Koronavirüs Ayrıca aşılarından ve özel hayatından bahsetti.

“Çocuklar okumalı”

Yakındaki bir güzellik merkezinde tedavisinin ardından eczanede alışverişe çıkan ünlü model Çağla Akel, Kovid-19 nedeniyle 1,5 yıl ara verilen eğitimin yenilenmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Artık gidiyorum. çocukları almak için. Çok mutlular. Çocuklar bugünü dört gözle bekliyorlar, daha çok okumaya ihtiyaçları var. Şimdi okul. Başka alternatif yok. Artık çocuklar sorumluluklarını bireysel olarak üstlenebilecek yaştalar. “Okulumuzda aşılı öğretmen yok” dedi.

Çağla Şıkel'den Kaan Yıldırım'ın açıklaması

“Bu işe geri dönemeyiz, tek yolumuz aşı”

Hala aşıdan kaçınanların olduğunu hatırlatan Schickel, “Aşı olmayanlar Covid-19’un bitmesini beklemesin! Dolayısıyla Covid-19’un tamamlanmasını bekleyenler aşılanmalı ve umutlu olmalı. ” Tek yol aşı! Bu salgın farklı.” Tüm toplum aşılanmazsa farklı mutasyonlar görmeye devam edeceğiz ve ondan kurtulamayacağız” dedi.

“Kaan Yıldırım arasında aşk yok”

Chagila Shikel’in adı geçtiğimiz aylarda oyuncu olmuştu. Kaan Yıldırım Onunla aşk dedikodularına karıştı. Çiftin tatil köyünde birlikte görüntülenmesi bile aşk iddiasını doğruladı. Bu iddiaya yanıt olarak Ekel, “Aramızda aşk yok. Kaan ile ben sadece arkadaşız, aramızda bir ilişki olma ihtimali yok” diyerek dedikoduları sonlandırdı.

Çağla Akel, Kaan Yıldırım'a aşık olduğu açıklamasını kategorik olarak reddetti: Aramızda bir ilişki ihtimali yok.

Kaynak: Snob Magasin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu