Gündem

Covid-19’u yenen 7 aylık hamile Nuray, aşı olmadığına pişman

42 yaşındaki Nurai Dulger, 7 aylık hamile AMASYA’ya koronavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığına pişman olduğunu söyledi. Dulger, “Virüs akciğerlere girdi. Antibiyotik tedavisi ve serum tedavisi gördüm. Çok zor atlattım. Herkese aşıyı tavsiye ederim.” dedi.

7 aylık hamile olan Nurai Dilger’e eklem ağrısı ve yüksek ateş şikayetiyle yuvarlanan Sabunkuoğlu Şerafetin. Eğitim ve Araştırma HastanesiCovid-19 testi yapıldı. Sonucu pozitif çıkan Dilger, ağır bir hastalık süreci geçirdi. Dulger hastanede 16 gün kaldıktan sonra sağlığına kavuştu.

Nurai Dulger, bebeğini kaybetmekten korktuğunu ve aşı olmamanın üzüntüsünü dile getirerek, “Köyümüz çok kalabalık, nereye ve kimden nakledildiğini bilmiyorum. Eklem ağrım ve ateşim çıkınca hastaneye gittim. .Covid-19 testi yapıldı, pozitif çıktı. Değiştirmedim, aşı yaptırmadığıma pişmanım. “” Çok korktum ve “Çocuğu kaybedeceğim” dedim ama Allah’a çok şükür Şimdi iyiyim. Antibiyotik ve serum tedavisi aldım. Çok zor atlattım. Aşı yaptırmadığıma pişmanım. Herkese aşı olmasını tavsiye ederim” dedi. Ne

Covid-19'u yenen 7 aylık hamile Nurai aşı yaptırmadığına pişman oldu

Kovid-19'u yenen 7 aylık hamile Nurai aşı yaptırmadığına pişman oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu