Magazin

Deniz Akkaya’dan Selin Ciğerci ile ilgili bomba iddia!

ANKARA (Snob Dergisi) – Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Bir Başka Güzel adlı moda programını kabul ettiği söyleniyor. Celine SiegerchTam aksine Deniz AkkayaCiğerci’nin özel hayatı, Fetö bağlantıları ve cinsel kimliği nedeniyle çocukların ekran başında olduğu saatlerde ekranda olmaması gerektiğini savunuyor.

Kullanılan şok ifadeleri

Deniz Akkaia, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Değerli izleyiciler, günlerdir uğraştığımız bir konu, yani cinsel kimlik pazarlaması dışında hiçbir vasfı olmayan ve gün içinde porno yayınlayan terör örgütü Fetö ile ilişkisi bilinen bu kişi. Özellikle ailelerin ve çocukların televizyon izlediği saatler. AnkaraBugün Beyaz Tv kanalımdan gerekli kanalları şikayet etmek için izin aldım. Yarın seninle olacağım. Yarına kadar.”

Deniz Akkaia, Celine Church tarafından verilen 3 aylık emre uymamaktan 3 gün zorunlu hapis cezasına çarptırıldı. Geçen ay hüküm giyen Akkaia serbest bırakıldı.

Akkaia’nın hapisten çıktığı gün, Tsigersky ikinci bir adım attı. Ciğerci, avukatı Sheida Yıldırım aracılığıyla Beykoz Hukuk Mahkemesi’nde Akkaia’ya 100.000 ათ manevi tazminat davası açtı.

Dilekçede, Akkaia’nın uzun süredir Zigger’lara kin, nefret ve öfkeyle saldırdığı, ağır hakaret ve iftiralarda bulunduğu belirtildi.

Ayrıca Akkaia’nın tedbir olarak müvekkili hakkında internette, yazılı ve görsel basında yazı yazmayı ve yayın yapmayı durdurmasını talep ettiler.

Açıklama DENİZ AKKAYA tarafından sosyal medyadan yapıldı.

Denise Akkaia'dan Celine Sigerch hakkında bomba iddia!

Deniz Akkaia'dan Celine Sieger hakkında bomba iddia!

Denise Akkaia'dan Celine Sigerch hakkında bomba iddia!

Denise Akkaia'dan Celine Sigerch hakkında bomba iddia!

Denise Akkaia'dan Celine Sigerch hakkında bomba iddia!

Snob Dergisi – Dergi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu