Magazin

Deniz Akkaya’dan Yeliz Yeşilmen’e skandal sözler: Eşin, Selin Ciğerci ile evlensin

“Söylemezsem” programının sunuculuğunu yapan Deniz Akkaia, Yeşil Yeşilmen’den boşandığı Ali Uğur Akbaşı ile Celine Ziger’i evlendirebileceği gerçeğiyle herkesi şaşırttı.

Geçen Şubat ayında ağlayarak çektiği videodaki “Bergen gibi olmak istemiyorum” videosunda Yeliz Yeşilman11 yıl önce evlendiği 2 çocuğunun babası Ali Uğur Akbaş’tan boşanmıştır. Bugün nasılsın HaberlerGösteriye yorum yapın “Söylemezsem olmayacağım” Deniz AkkayaÇok sert açıklamalar yaptı.

“Eşinizin Celine Ciserch ile Evlenmesine İzin Verin”

Beyaz..’nin TV kanalında yayınlanan “Söylemezsem Sana” programında Yeliz Yeşilman’ın boşanmasıyla ilgili konuşan Deniz Akkaia, “Eşiniz bizi taciz ederken dövüldüyseniz özür dilerim. Celine Siegerch “Evlenebilir” dedi.

Denise Akkaia'dan Elise Yechilman'a skandal sözler: Bırakın eşiniz Celine Siegerch ile evlensin

11 yıllık evlilik bitti

Taze Dergi HaberlerOna göre evlilikteki sorunları çözemeyen Yeşilman ayrılma kararı aldı. Çift Pazartesi günü sessizce boşandı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve her anını takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilman, özel hayatıyla ilgili sorularını cevapsız bırakamıyor. “Mesajlarınızı okuyorum, teşekkür ederim. Özel hayatımla ilgili de çok soru var ama lütfen özel hayatımla ilgili bir dakika bile sormayın. Şöyle gidelim, getirin” dedi.

Deniz Akkaia'dan Elise Yechilman'a skandal sözler: Eşiniz Celine Sigerchis ile evlensin

Deniz Akkaia ve Yeliz Yelmen arasında ne oldu?

Geçtiğimiz yıllarda eşinin yatakta atletik bir fotoğrafını paylaşan Deniz Akkaia, “Günaydın aşkım ne güzel bir gün değil mi? Kahvaltıdan önce biraz aşık olalım mı?” dedi. yazmıştı. Bu sözlerden sonra Yeşilman’ı ve eşi Deniz Akkaia’yı sert bir şekilde eleştirdi.

Denise Akkaia'dan Elise Yechilman'a skandal sözler: Bırakın eşiniz Celine Siegerch ile evlensin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu