Ekonomi

Düzceli iş adamları Mutfak Sanatları Merkezi’nde bir araya geldi

DÜZCE (İHA) – Düzce’de sanayicilerin sorunlarına çözüm bulmak için çalışmalarını sürdüren Düzce Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD), son yönetim kurulu toplantısını Düzce Belediyesi tarafından yeni açılan Mutfak Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirdi.

DÜZCE (İHA) – Düzce’de sanayicilerin sorunlarını çözmek için çalışmalarını sürdüren Düzce Müstakil ve Sanayi İşadamları Derneği (MÜSİAD) son yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Düzce BelediyesiYakın zamanda hizmete giren Mutfak Sanatları Merkezi’nde yaptı.

Düzce’de sanayici ve işadamlarının sorun ve sorunlarını çözmek için çalışan ve çeşitli sosyal faaliyetler yürüten Düzce MÜSİAD, üye işyerlerinde ve Düzce’nin terfi ettiği noktalarda yönetim kurulu toplantılarına devam ediyor. Bu kapsamda son toplantı Duis ilçesinde yeni hizmete giren Mutfak Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Vefa Fehlivan, “Düzce’miz tarihi bir yerleşim yeridir. Aynı zamanda hem kültürel hem de sosyal açıdan zengin bir kültüre sahiptir. Faruk ÖzlüTasarlanan Mutfak Sanatları Merkezi çok güzel bir proje. Merkez, eğitim ve projeleriyle gastronomi alanındaki başarıları da ülkemize kazandıracak. Duce’nin durmadan geçilemeyecek bir sosyal alan olacağına inanıyor, 65. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Duce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye böyle güzel bir projeyi hayata geçirdiği için teşekkür ediyoruz.

Kaynak: Newslas Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu