Magazin

Emmy Rossum’un anneliğe giden yolculuğu: Adım adım doğuma

2017 yılında evlendiği Sam Esmail ile 25 Mayıs’ta ilk çocuğunu dünyaya getiren 34 yaşındaki Rosum, kızının doğumundan kısa bir süre önce yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medyada paylaşın

2017 yılında evlendiği Sam Esmail ile 25 yıl önce tanışmıştık. Mayısİlk çocuğunu dünyaya getiren 34 yaşındaki Rosum, kızı doğmadan kısa süre önce yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı.

O da İşçi Bayramı’nda gönderildi

Birçok performansına ek olarak, kötü şöhretli TV dizilerini de hatırlıyor. Amy Gülüm, Bu paylaşım için ABD’de Çalışan İşçi Bayramı olarak kutlanan bir gün seçti. ikisi de ingilizce Çalışan o doğumu Ayrıca bu yazıda yapmak anlamına gelen “emek” kelimesine de değindi. Anne Amy Rossu ilk kez hamileliğinin son anlarından doğuma kadar çekilmiş bir dizi fotoğraf sundu.

Kesin bir plan

Oyuncunun paylaştığı beş görüntüden ilki yakın çekimi. Bu gönderide şunları yazdı: “İşçi Bayramı şerefine, doğum sırasında paramparça olan tüm damarlarımın bir fotoğrafı.”

heyecan verici maç

Hikayeye ikinci fotoğrafıyla devam eden 34 yaşındaki oyuncunun, Atlanta Hawks’a karşı NBA Playofflarının ilk turunda hayran olduğu New York Knicks takımını izlerken rahatlamaya çalıştığı görülüyor. Fotoğraf, 23 Mayıs’ta, Samantha adlı bebek doğmadan tam olarak bir gün önce, maçın ilk yarısında çekildi.

‘Bu sefer geçer’

Amy Rosum başka bir gönderide şöyle yazdı: “Doğum yapmadan çok önce …”.

SELFIE’NİN AYNASI

Daha sonra aynı gün aynada beyaz bir tişört ve beyaz şort üzerine kot bir ceket giydiği ve büyüyen karnını ortaya çıkardığı bir selfie yayınladı. Doğumdan dakikalar önce Rossu, daha önce hiç yemediği bir yemek olan tavuk kanadı yediğini itiraf etti. Bu gönderide şunları yazdı: “Sabah gidip tavuk tavuğu emmek istedim. Hayatımda hiç tavuk kanadı yemedim, bu yüzden doğumun yaklaştığını fark ettim.”

Gözleri olmayan hamilelik

Shame’de Fiona Gallagher’ı oynayan Rosum ile yazar ve yönetmen Sam Esmail, dört yıllık bir ilişkinin ardından 2017 yılında evlendi. Hamileliğini medyadan gizleyen çift, doğumlarının ertesi günü büyük sırlarını ortaya çıkardı.

İşçiler günü

İşçi Bayramı, ABD’de işçi hareketini ve işçi katkılarını kutlamak için Eylül ayının ilk Pazartesi günü kutlanan federal bir bayramdır. Bu günü resmi tatil olarak tanıyan ilk eyalet 1887’de Oregon’du.

Ülke genelinde giderek daha popüler hale gelen tatil, 1894’te Başkan Grover Cleveland tarafından federal bir tatil olarak tanınana kadar otuz eyalete yayıldı. Ancak federal yasalara göre bu tatil sadece federal işçiler içindir.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu