Magazin

Erkek arkadaşının evinden çıkan 15 yaşındaki kayıp kız: Babam hep dövüyordu, onlardan görmediğim ilgiyi gördüm

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde ikamet eden 15 yaşındaki E.A., 9 Eylül Perşembe günü evinden ayrıldıktan sonra ortadan kayboldu. Fındık toplamak için memleketleri Ordu’dayken kızlarının evden kaçtığını öğrenen aile, genç kızı bulmaya çalıştı. Müge AnlıUygulamalı.

Müge Anlı, bugünkü programda 19 gün Haberler Alınamayan 15 yaşındaki kız, bir arkadaşının ailesiyle birlikte bulundu. HaberlerVerilmiş. İstanbul Çocuk Güvenliği Şube Müdürlüğü ekiplerince dün gece Sancaktepe’deki adresinden alınan genç kız, Sultanbeyli Çocuk Bürosu’na götürüldü. İfadesinin ardından güvenli bir şekilde aileye teslim edilen E.A., sevgilisiyle ormanda ve parkta 19 gün kaldıklarını, aileden görmediği ilgi ve sevgiyi gördüğünü anlattı. Erkek arkadaşı ve ailesi.

Gün içinde kaybolan 15 yaşındaki kız, erkek arkadaşından kaçtı

Daha önce evden kaçan bir genç kızın ailesi tarafından taciz edildiği ve babasının onu okuldan alıp iş verdiği iddiasıyla dava açıldı. Müge Anlı“Kızınız da olsa şiddet gösteremezsiniz. Bunu çok aşağılayıcı buluyorum. İnsanlar çok üzülüyor” dedi. Genç kız, ailesinin hareket kısıtlılığını belirttiği gibi, “Ben düzenli olarak şiddet görmüyorum ama her hata yaptığımda şiddet uyguluyorum. Evde de mutluyum, erkek arkadaşımla mutluydum” dedi.

Genç kızın oğluyla birlikte kaçtığını öğrenen Mustafa Budak Müge AnlıStüdyo misafiriydi. Oğlunun nerede olduğunu bilmediğini söyleyen Budak, “Sabahtan beri ağlıyorum… Bu kız oğluma sığındı… Bu çocuklar birbirini sevdi. Sözümüzden cayalım. Baba. Kız reşit olana kadar sen de kalacaksın.” Duruşmanın ardından öfkeli bir anne olan Nur Arslan, “Asla, asla… Bu teklifi yapmaya ne hakkınız var? “Kızım sadece 15 yaşında.”

Gün içinde kaybolan 15 yaşındaki kız, erkek arkadaşından kaçtı

Her iki tarafın da destek alması gerektiğini söyleyen Müge Anlı, “15 yaşında sevdiğimiz adamı hangimiz hatırlıyor? Bu çocuk kesilir mi? Geçen sene başka birine aşık oldu… Neden? yaş. ” “Çocuğunuz neden okula gitmiyor? O halde kızınızın psikolojik desteğe ihtiyacı var. Bu çocuğun neden evden kaçtığına bir çözüm bulmalısınız. Sizin veya çocuğunuzun bir sorunu var. Lütfen destek alın.”

Arkadaş evinden 15 yaşındaki kayıp kız: Babam beni hep dövdü, onlara aldırmadım

Ejem Altan ile

Haberler.com – Dergi Haberleri

Haberleri kaydet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu