Magazin

Eşi Eser Yenenler’e “Kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor” dediği için tepki çeken Berfu Yenenler kendini savundu

2021’deki Türkiye turunun ev sahibi olduğu eşi Esser Jenler’e “Senden her ayrıldığımda bir bebeğimiz oluyor” diyen Berfu Yenenler, tepkilerin ardından sessizliği bozdu. Instagram hesabından paylaşım yapan Jenenler, “Karı koca arasındaki safça bir şakadan korkmayın” dedi.

Miss Turkey 2021 Yarışması Final Akşamı, Ev Sahibi eser yiyiciler Ve eşi Berfu Jenler’in sözleri iz bıraktı. Berfu Jenenler eşine “Seni bırakacağımdan emin misin? Senden her ayrıldığımda bir çocuğumuz oluyor” dedi. Sözlerinin ardından sosyal medyada gündem haline gelen Berfu Yenenler, Instagram hesabından kendisini savundu.

Esser ve Berfua arasındaki diyalog bir yarışma başlattı

Esser Jenenler, kağıttan sunum yapmak için eşinden izin istedi. Ancak şimdiye kadar normal olan diyalog, kısa bir süre sonra Berfu Jenler’in sözleriyle bir anda sıra dışı bir hal aldı. Esser Jenenler eşine “İsterseniz sizi tanıştırayım” dedi. Karısının tepkisi ise tam tersine önce salonda derin bir sessizlik yarattı, ardından bir kahkaha koptu. Berfu Jenler’in “Eser, ne zaman kendimi sana bıraksam, bir çocuğumuz oluyor” yanıtı çığır açtı. İşte ünlü bir çiftin diyaloğu dergi Gündemde ve sosyal medyada yer aldı.

“Bu şakayı bir erkek yapsa böyle durmaz”

Tepkileri Instagram’dan paylaşan Berfu Jenler, “Bir çift arasında naif bir şaka duymak isteyenler için yani öpüştüğümde kanal değiştirmek zorunda kalmadım. Televizyonda ve burası özgür bir ülke. Adamın bu şakayı yaptığına eminim, bunu söylemek istiyorum. “Bir kadın olarak bu şakadan hiç rahatsızlık duymuyorum. Dürüst olmak gerekirse kocama bana bu alanı açtığı için teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Berfu Jenler, eşi Esser Jenler'e şunları söylerken kendini savundu:
Berfu Jenler, eşi Esser Jenler'e şunları söylerken kendini savundu:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu