Teknoloji

ESKİ MİLLETVEKİLİ LOKMAN AYVA’DAN AŞI ÇAĞRISI

AK Parti 22. Dönem Milletvekili ve TBMM’ye giren ilk görme engelli milletvekili olarak bilinen Lokman İva, vatandaşlara koronavirüs salgınına karşı aşı çağrısında bulundu.

AK Parti’nin 22. Dönemi Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giren ilk görme engelli milletvekili olarak biliniyor. Com’da çilingir, Koronavirüs Vatandaşları salgına karşı aşı yaptırmaya çağırdı.

Lockman, Onursal Başkanı olduğu Beyaz Ay Derneği şubesini ziyaret etmek için Iva Diuse’a geldi. Queens’i ziyareti sırasında, son zamanlarda kan arzında bir azalma yaşayan Kizalai’ye kan bağışladı. Iowa, son dönemde kan bağışı gündeminde olan aşı kampanyaları hakkında açıklamalar yaparak vatandaşları aşı olmaya davet etti.

Lockman Aiva, “Koronavirüsten kurtulmak aşıya bağlı. Ailelerimiz mutlu olacak, okullar ve iş yerleri açılacak. Son 2 yılda birçok insan acı çekti. Onlardan kurtulmak aşıya bağlı. Aşıyı düşünmeliyiz. Bu fırsatı kaçırmamalıyız çünkü bu iyi bir fırsat ve kullanmalıyız. Devam edebileceğimizin garantisi yok. Dediğim gibi şu anda bilinen en garanti yöntem aşı. Ben kendim olduğum için rahatlıkla tavsiye edebilirim.Profesörler ve bilim adamları, özellikle başkanımız başka bir alternatif olarak tercih ediyorlar..Şu an tek alternatifimiz aşı. A. “Seni aşı olmaya davet ediyorum” dedi.

Eski MEP Lockman Iva'dan aşı çağrısı
Eski MEP Lockman Iva'dan aşı çağrısı
Eski MEP Lockman Iva'dan aşı çağrısı
Eski MEP Lockman Iva'dan aşı çağrısı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu