Magazin

Esra Kazancıbaşı’ndan eşi Rasim Öztekin’e duygusal mesaj

Osra oyuncusunun eşi Esra Kazanchibash, 16. evlilik yıl dönümünü Instagram hesabından yaptığı duygusal bir mesajla kutladı.

Usta bir aktrisin eşi Kazanchiba’da Esra, Instagram Evliliklerinin 16. yıl dönümünü hesabında duygusal bir mesajla kutladı.

Hanno 16. yılımızı o Couture Koyu’nda kutlamak ister misin? ‘

Rasim Öztekin’le nikahının fotoğraflarını yayınlayan Kazançıbaş, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Yarın evliliğimizin 16. yıl dönümü. Yıldönümümüzde ilk kez yalnızım ve sensizim.

Ege’nin mavisi ile zeytin ağaçlarının buluştuğu o şirin koyda bir otelde 16. yılımızı kutlayacak mıydık? Biliyor musunuz, orta yaştan yaşlılığa giden yolda, bugün ve yarın eskisi gibi birbirimizin “hastalıkta sağlık”ından asla vazgeçmeyeceğiz? Birlikte nasıl yaşlandık? Ya tüm gün mayoyla yüzebileceğiniz ve küçük bahçenizi hortumla sulayabileceğiniz deniz kenarında bir evimiz olsa?

Artık ne sen, ne hayallerimiz, ne de düğünümüzün her yıl dönümünde bize gönderdiğin kıpkırmızı ya da pembe güller. Evliliğimizin bu yıldönümünde aşkımı gözlerine değil gökyüzüne fısıldıyorum.

Neyse ki eş, arkadaş, sırdaş, arkadaş, sevgili ve hayat arkadaşı olduk. Hayattaki asil, omurgalı duruşuna, dürüstlüğüne, pozitif bakış açısına, zekasına, neşesine, iyi ve temiz kalbine hayran olduğum Rasime’m, sesim “Seni çok seviyorum”.

Hemşirenin o gün hastaneye getirdiği alyans parmağımda ve senin büyük aşkın kalbimde. Mutlu evlilik yıldönümleri, aşkım!

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu