Ekonomi

Garantili ikinci el cihaz satışı mağazalaşıyor

BEŞİKTAŞ, ANSTANBUL (İHA) – Satış garantili firmalar ikinci el cihaz dolandırıcılığını önlemek için avantaj elde etmeye başladı. Mağazalar garantili satışlarla faaliyet göstermektedir.

Müşterilerinin mevcut cihazlarını hem web’de hem de fiziksel mağazada en iyi tekliflerle satın aldığı gibi, güncel garantili elektronik cihaz satışını da gerçekleştiren Easycep. İlk mağazanız Beşiktaş’taGerekli onarım ve onarım işlemlerinden sonra açılan bu satın alınan cihazlar da test edilmiş olup, tüm fonksiyonları %100 çalışır durumda ve 1 yıl Easycep garantisi ile satışa sunulmaktadır.

Süreci şeffaf bir şekilde yürütürüz

Yükseltilmiş cihaz alım satımında en önemli konunun güven olduğunu vurgulayan şirketin üst düzey yöneticisi Mehmet Akif Özdemir, “Satmak istediğiniz telefon İstanbul İstanbul içi ücretsiz kurye ve İstanbul dışı ücretsiz kargo ile sunduğumuzda tamamen dijital bir sistemde inceleyip size uygun bir teklif vereceğiz. Müşterilerimizin cihaz satarken veya alırken bizi en güvenilir platform olarak görmeleri için tüm süreçleri şeffaf bir şekilde yürütüyoruz. En güncel telefon pazarında en güvenilir ve lider marka olma vizyonuyla sektörü ileriye taşıyacak yatırımlara devam edeceğiz. ”

Garantili kullanılmış ekipman satışları mağazalara dahildir

Newsshlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu