Magazin

Girls Aloud grubu üyesi Sarah Harding 39 yaşında meme kanserine yenildi: Ama bu çok acımasız

Annesi Marie Hardman, bir dönem üyesi olduğu Girls Aloud grubuyla tanınan Harding’in savaşı kaybettiğini sosyal medyadan duyurdu.

Anne sosyal medyadan duyuruldu

O dönem üyesiydi kızlar yüksek sesle Mahkeme Müzik Harding’in grubuyla tanınan annesi Marie Hardman, sosyal medyadan savaşı kaybettiğini duyurdu. Acıyor HaberlerMesajı almak için kızı Sarah’ya sosyal medya hesabı gönderen Marie Hardman, “Bugün güzel kızım Sarah öldü. HaberlerBunu derin bir üzüntüyle paylaşıyorum. Geçen yıl boyunca verdikleri destek için herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu Sarah’nın dünyası demekti ve sevildiğini bilmek ona büyük bir güç ve rahatlık verecekti. Onun korkunç hastalığıyla savaştığın için hatırlanmak istemediğini biliyorum. O bir yıldızdı ve umarım hastalık yerine bununla hatırlanır. ”

Grup arkadaşları için büyük trafik sıkışıklığı

Sarah Harding’in arkadaşları da genç yaşta hayatını kaybeden şarkıcının üzüntüsünü sosyal medya hesaplarından yüksek sesle dile getirdi. Grup üyesi Nicola Roberts, “Kesinlikle yıkıldım ve bu günün geldiğini kabul edemiyorum. Kalbim ağrıyor ve gün boyunca birlikte yaptığımız her şey aklıma geliyor” diye yazdı. Roberts, “Benim ya da bizim payımız artık burada değil ve acı verici, son derece acımasız,” diye devam etti Roberts.

“Kelimeler yeterli değildir”

Girls Aloud’un bir diğer üyesi Nadine Coyle de sosyal medya hesabından üzüntüsünü dile getirerek, “Bu kızı ve benim için ne ifade ettiğini anlatacak kelime bulamıyorum. Biliyorum çoğunuz da öyle düşünüyor.”

Geçen yıl açıklandı

Sarah Harding, geçtiğimiz Ağustos ayında bir sosyal medya gönderisinde meme kanserine yakalandığını duyurmuştu. Geçen yıl Mayıs ayında aniden sosyal medyadan kaybolan Harding, daha sonra nedenini açıkladı. Sarah Harding, Ağustos 2020’de kanserle savaşacağını açıkladı.

Harding, Instagram paylaşımına “Herkese merhaba. Umarım bu belirsiz zamanda herkes güvende olur” diyerek başladı. dergi Basın gündeminin üst sıralarında yer alan Harding, uzun süredir sosyal medyada yer almadığı için kendisiyle ilgilenen herkese teşekkür ederek bunun çok anlamlı olduğunu söyledi.

Geçen yılın ilk döneminde meme kanserine neden oluyordu

Sarah Harding de hayatındaki bu değişimi size anlatmanın tam zamanı olduğunu yazdı ve mesajına şöyle devam etti: “Bu yılın başlarında meme kanseri oldum. Birkaç hafta önce çok yıkıcıydı. HaberlerSatın aldım. Kanser ilerlemiş ve vücudumun diğer bölgelerine yayılmış. Şu anda haftalık kemoterapi görüyorum. Hastalıkla mümkün olduğunca sıkı mücadele ediyorum.”

Bunun doğru zaman olduğunu biliyorum

Harding “Bu HaberlerSosyal medyada hakkımda bir şeyler okumanın şok edici olduğunu biliyorum. Bunu kast etmemiştim. ” HaberlerHaberi yaydım, böylece insanların neler olduğunu anlamasının zamanının geldiğini düşündüm. ”

Hayranlara Çağrılar Harding, kendisiyle bu kadar ilgilenen hayranlara teşekkür etme fırsatı bulduğunu söyledi. Sarah Harding, “Harika annem, ailem, yakın arkadaşlarım bana yardım ediyor” dedi. Daha sonra hastanede kendisine bakan ambulans doktorlarına, doktorlara ve hemşirelere teşekkür ederek hepsinin “kahraman” olduğunu kaydetti.

Hayranlarla sosyal medyada konuşun

Uzun bir aradan sonra Harding, yaşananları sosyal medyadan kendisine anlattı. Ünlü şarkıcı, cesur olduğunu ve Aralık ayında payına düşeni alabilmek için elinden gelenin en iyisini yaptığını söyledi. Harding, “Herkese merhaba! Son yazımda aldığım tüm sevgi ve destek mesajları için teşekkür ederim” diyerek başladı. Sarah Harding, herkesin kendisine karşı çok nazik olduğunu belirterek, “Artık her şeyin zor olduğunu inkar edemem. Ama elimden geldiğince güçlü olmak için elimden geldiğince savaşıyorum.” Yayıncının geçen Eylül’de kendisine hayatı hakkında bir kitap yazmak isteyip istemediğini sorduğunu kaydeden Akın, bunun için iyi bir zaman olduğunu da kaydetti.

Kitaptaki Çizgiler

Harding, bu yıl Mart ayında çıkan kitabını sosyal medya hesabından paylaşarak durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Harding’in kitabı, Beni Dinle, bir şekilde ünlü bir şarkıcının “Kanser Günlüğü”ndendir. Hastalığından kurtulan ancak daha sonra sosyal medyada açıklayan Sarah Harding, duygu ve düşüncelerini dizelerinde net bir şekilde anlatıyor.

‘Gerçek Sarah demek istedim’ Harding geçen ay sosyal medya gönderisinde kitabının çıktığını ve amacının ‘gerçek Sarah Harding’i anlatmak olduğunu’ söyledi. Gerçek kişiliğinin şov dünyasının tüm ihtişamı içinde kaybolduğunu kaydeden Harding, unutulan tek şeyin gerçek Sarah olduğunu vurguladı ve “Senden tek istediğim onu ​​dinlemen” diyerek yazısını noktaladı.

Daha önce hastalığın tüm vücuda yayıldığını açıklayan Harding, kitabında hayatın her dakikasını hesapsız yaşamaya ve tadını çıkarmaya çalıştığını yazmıştı. kalıntılar.’ Ünlü şarkıcı ayrıca tedavi sonuçlarına pek dikkat etmediğini ve amacının hayatının geri kalanını olabildiğince ağrısız ve rahat geçirmek olduğunu kaydetti. Harding, kitabında şu satırlara da yer verdi: “Kaç ay kaldığını bilmediğim bir dönemdeyim. Kim bilir, belki herkesi şaşırtırım. Ama şimdi olaylara böyle bakıyorum.”

Sarah Harding, tüm arkadaşlarının katılacağı ve herkesi bir arada göreceği bir parti düzenlemeyi umduğunu da sözlerine ekledi. Ünlü şarkıcı sözlerine şöyle devam etti: “Sanırım herkesi, tüm arkadaşlarımı son kez bir arada göreceğim bir parti istiyorum. Bildiğim kadarıyla onlara teşekkür edip veda edeceğim.” Harding ayrıca o sırada her iki göğsünün de alındığını ve hastalığı tedavi etmek için kemoterapi gördüğünü açıkladı. Ancak, beyninden veya omurgasından kaynaklanan başka bir tümörü olduğunu da sözlerine ekledi. Harding ayrıca bunun hastalığının kötüleştiği anlamına geldiğini söyledi.

BAŞARILI MÜZİK GRUBU Girls Aloud 2002 yılında ITV1’deki Popstars: The Rivals adlı yetenek yarışmasında kuruldu. Grupta Sarah Harding, Sheryl Cole, Nadine Cole, Nicola Roberts ve Kimberly Wall vardı.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu