Magazin

Gökhan Çıra ile boşanma kararı alan Selin Ciğerci, sessizliğini bozdu: Anlaşmalı olarak ayrıldık

2019 yılında evlendiği Gökhan Chira’dan boşandığı iddia edilen Celine Siegertzi, boşanma talebini doğruladı. Konuyla ilgili ayrıntı vermek istemeyen Siegertzi, “Anlaşma temelinde boşanıyoruz” dedi.

2 yıl önce muhteşem bir düğünle evlenen ve yakında bir çocukları olacağını söyleyen fenomen Celine Siegerch bir oyuncu ile Gökhan Tsıra Önden kötü Haberler geldi. Uzun yıllardır birlikte olan çift boşanma kararı aldı.

“Kontrata oturduk”

Dün onlardan boşan HaberlerÇiftlerden Celine Siegertzi, Posta’ya yaptığı özel açıklamada bu ifadeyi doğruladı. Cuma günü Pekin mahkemesinde boşanan Zigerci, ayrılıkla ilgili kısa bir açıklama yaparak, “Gökhan’la yollarımızı ayırıyoruz, anlaşmalı boşanma alıyoruz” dedi.

Gökhan Çira'dan boşanma kararı alan Celine Siegertz sessizliği bozdu: Anlaşmayla ayrıldık

İddia edilen davranış günlerdir konuşuluyor

Son aylarda evlat edindiklerini söyleyen ikilinin ihanete uğradığına dair söylentiler ortaya çıktı. Gökhan Çira’nın eski Survivor rakibi Melissa Emirbayer ile olan aşk ilişkisini yasakladığı iddia edildi. Hatta olayı öğrenen Siegertz’in Emirbayer’in yüzüne acımakla tehdit edip şiddet uyguladığı bile söylendi. Ancak videoyu Melissa Emirbayer ile birlikte çeken Celine Siegertz, tüm iddiaları yalanladı.

Gökhan Çira'dan boşanma kararı alan Celine Siegertz sessizliği bozdu: Anlaşmayla ayrıldık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu