Sağlık

Görüntülü ‘aşı’ olun mesajı verdi, 24 saat geçmeden hayatını kaybetti

Videoya “Aşı olun” mesajı verdi, 24 saatten az bir sürede öldü – Karaman’a kaldırıldığı hastaneye korona virüse yakalandıktan sonra “aşı” görüntülü mesaj gönderen Süleyman Kahn, 24 saat içinde hayatını kaybetti. bu mesaj.

“Aşı olun” videosunu yayınladı ve 24 saat içinde öldü

Koronavirüse yakalandıktan sonra Karaman’a götürüldüğü hastaneye görüntülü mesajla “aşı” çağrısı yaptı. Süleyman can, Bu mesajdan 24 saatten kısa bir süre sonra öldü

Karaman – Karaman’da koronavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığı için ağır hasta olan Süleyman Han, bir hastane odasında çekilen görüntülü mesajda Ken tarafından “aşılandı” denmesinin ardından hayatını kaybetti.

Almanya’dan emekli olduktan sonra memleketi Karaman’a dönen 57 yaşındaki Süleyman Kahn, geçtiğimiz günlerde korona virüsüne yakalandı. Covid-19 aşısı olmadığı için ciddi bir hastalığa yakalanan Süleyman Kahn, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki yoğun bakım ünitesinin dolu olması nedeniyle ilk olarak Covid-19 servisinde hastaneye kaldırıldı. Coronavirüs hastası Süleyman Kahn, iş yerinde kopya çekerken çektiği bir videoda aşısız vatandaşları “aşılanmaya” çağırdı. Süleyman Kahn bir video mesajında, “Aşı olmadım. Çok zorlanıyorum. Lütfen kardeşlerim aşınızı ihmal etmeyin. Gerçekten çok zor bir hastalık. Kimseye güvenmeyin, aldatmayın. Güvenmeyin. Sağlık Bakanlığımızdan başka kimseye Allah acil şifalar versin.” “Verin” dedi.

Çektiği fotoğraflarda güçlükle görülen Süleyman Kahn, bu paylaşımın ardından solunum güçlüğünün kötüleşmesi nedeniyle tedavisine devam etmek üzere yoğun bakıma alındı. Dün öğleden sonra yoğun bakıma alınan Süleyman Han’ın kurtarılamadığı ve tüm müdahalelere rağmen saat 05.00 sıralarında hayatını kaybettiği bildirildi. İki çocuk babası Süleyman Han, yarın öğleden sonra Karaman’ın Kazamkarabekir semtinde toprağa verildi.

Kaynak: Newslas Haber Ajansı / Ali Rğza Dağlı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu