Magazin

Günde 2 kiloya yakın inşaat molozu yiyen kadının anlattıkları ekran başındakileri hayrete düşürdü

Sabah Sultanı Seda Sayyan Gösteriye katılan kadının durumu herkesi şok etti. Pencereden dışarı bakarken toprağa susadığını söyleyen kadın, güçlükle çıkamadığını ve bu süreçte evde parkenin altına kum ve beton yediğini söyledi.

“Günde 1-2 kg yiyorum”

Moloz yapmaya başladığını söyledi, “Balkondan bakarken renkli topraklar gördüm. Toprağı yemeye giremedim. Hamileydim. Kapıların ve parkelerin altından kum ve toprak yiyordum. Sonra çıktım. .

12 yıl sonra her şeye yeniden başladım. Şimdi iki yıldır devam ediyor. Günde 3-4 tane yiyorum. 1-2 kilo yiyorum. Artık kendimi tutamıyorum. Kadın, köyden toprak getirdiğini söyledi.

Köyden kurallar getiriyor

Köyden harabeleri getirdiğini söyleyen kadın, “Buranın arazisi burası değil. Köydeki surlardan aldığım arazi bu. Kardeşlerimin köyde eski kilden evleri var. Duvarlarda onlar var. Ve başka hiçbir yerde yok. Onları ben getirdim. “Köyden getirdim. Eşim kargo ile göndermemi istedi. Nedenini sorduklarında ilaç diyorum. Ben de yiyemiyorum.

Birinin dizinde ağrı vardı, dizine ilaç mı koyacaklarını sordu, öyle geldi. ”

“İnsanlar üzgün olamaz mı?”

Kocasına göre, eşine üzüldüğünü, “Yaklaşık 25 yıldır evliyiz. Toprağı yiyor, vücuda çok zararlı. Böbrek taşı olur, sıkıntı olmaz, ben ve ben” Çocuklar çok üzgün.” Dedim.

Haberler.com – Dergi Haberleri

Olgun Kızıltefe

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu