Magazin

Güşien yaza Alaçatı’da veda etti

Gülşen, önceki gece Jolly Joker Alaçatı’da hayranlarıyla buluştu.

Gülşen, önceki gece Jolly Joker Alaçatı’da hayranlarıyla buluştu. Ünlü pop şarkıcısını izlemeye gelenler arasında Cemal Can Canseven de vardı. Gülşen, Kancevan’ı sahneye davet etti ve birlikte Ferdi Özbegin’in “Gündüzüm Senile” şarkısını seslendirdiler.

“Survivor 2020 Ünlüler-Kalpler” yarışma şampiyonu Cemal Can Canseven’in yalan haber sorusunun cevabı uzun süredir konuşuluyor. Beş sahte hesabı olduğunu söyleyen Kanceven, “Beni çeşitli hesaplardan engelleyenleri takip ediyorum. Mesela Gülşen beni engellemiş. Onu çok seviyorum ve profiline göz atmak için bir tane sahte hesap kullanıyorum.”

Bunu öğrenen Gülşen, Cemal Kanesven’in kilidini açarak peşine düşmeye başladı…

müzik zevki

Ayrıldığımız hafta sonu ünlü isimlerin konserleriyle rengarenk geçti. Bodrum‘Ve BursaTürkiye’nin farklı şehirlerinde düzenlenen etkinlikler müzikseverlere keyifli saatler yaşattı.

Sanat desteği

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Cezaevi’nde ücretsiz halk konserlerinin düzenlenmesine destek veren Azka Otel’in sahibi Bülent Kaya’ya teşekkür mektubu verdi. Kaya konuşmasında, “İyi müzik, iyi sanat, iyi sanatçılar ve iyi organizasyonlarla her zaman yanınızda olacağıma söz veriyorum” dedi. Gecenin devam etmesinden sonra sahneye Sevval Sam çıktı.

5 bin kişilik ekip

YBY Kemerburgaz yaz konserleri kapsamında önceki gece Mor ve Ötesi sahne aldı. 5 bini aşkın müziksever, grubun “Waiting for the Sun” ile açılışını izledi ve hit parçalarını seslendirdi. Seyirciler gece boyunca grubun tüm şarkılarına bir ağızdan eşlik etti.

Komik gece

Türkiye MotoFest konser serisinin beşinci gününde Erem Deriç ve Cenk Ern sahne aldı. İki ünlü isim en sevdikleri şarkıları seslendirerek dinleyicilerine keyifli bir gece yaşattı.

Bursa Konseri

Guxel, Barça Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği “Nilüfer +1 Sonbahar Konserleri”nde sevenleriyle buluştu. Balat Atatürk Ormanı’nda sahne alan sanatçı, “Yalnız Kuş”, “Orada Değilsin” ve “Denizden Ayrıldım” gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Şarkılara ışık gösterileri eşlik etti.

Turkcell Vadi Achikhava, dün akşam en popüler alternatif rock gruplarından Manga’yı konuk etti. Işık gösterilerine grup üyeleri Ferman Akgül, Yahmur Sarıgül, Cem Bahtiyar ve Özgür Can Öney şarkılar eşlik etti. Grup, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

veda konserleri

Kocaeli Emex Hotel, “Veda Yaz Konserleri”ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında 15 EylülDuman 17 Eylül’de, Zeinep Bastik ve Haluk Levent 18 Eylül’de vizyona girecek.

Gusien yaz aylarında Alaçat'a veda edecek

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu