Ekonomi

HDI Sigorta, yeni sezonda da spora desteğini sürdürüyor

HDI, yeni sezonda spor sponsorluklarını artırmaya devam ediyor. Sigorta2021-2022 spor sezonunda 46 spor kulübünü ve 4 bireysel sporcuyu destekler.

HDI Sigorta’ya göre, şirket Türk Sporcuların ve sporcuların desteğiyle adından sıkça söz ettirmektedir.

2009 yılında bir kulüple sponsorluk yapmaya başlayan HDI Sigorta, 2021-2022 spor sezonunda 46 spor kulübü ve 4 bireysel sporcu ile çalışıyor. Ne

9 şube ve 25 farklı şubeye yayılan destek, profesyonel ve amatör takım fark etmeksizin isim, forma ve reklam sponsorluğu olarak kendini gösteriyor.

Sponsorluk desteğinin yanı sıra taraftarlara yönelik projeler de hayata geçiren şirket, kulüplerin çeşitli kaynaklardan gelir elde etmesini sağlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hanjolu, şu sponsorluklar hakkında yorum yaptı:

“Sporun doğasında dinamizm var, değişime her zaman açık, takım çalışması, disiplin ve özgüven var. Bunların hepsi kurum kültürümüzün vazgeçilmez özellikleri. mutlu ve sağlıklı nesiller yetiştirebilmektir.

Bu amaçla 2021-2022 sezonunda da ailemizin bir parçası olduğunu düşündüğümüz kulüplerimize destek olmaya devam edeceğiz. Sezon boyunca çeşitli spor dallarında Zirve için mücadele eden tüm sporcularımıza ve takımlarımıza başarılar dileriz. ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu