Magazin

İlk ve Son dizisinin başrolü Salih Bademci, merak edilen sevişme sahnelerini anlattı

İlk ve son dizideki sevişme sahneleriyle adından söz ettiren oyuncu Salih Bademç, ateşli sahneleri gezge Özpirinçci’ye anlattı. Özpirinch’in çekimler sırasında hamile olduğu için çok önemsediğini anlatan Bademchi, “Kolay olmadı. Senaryoyu görüp okuduğumda ‘Bunu nasıl yapacağız?’ dedim ama Özge benim en büyük şansımdı. bu iş.”

BluTV’de yayınlanan ilk ve son dizide Özge Özpirinç evli bir çiftin tasviri Salih BademçiHürriyet’e verdiği röportajda dizideki aşk sahneleri ve Özge Özpirinç’in hamileliği hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“Johnny olmak istemiyorum”

Yıllardır sektörün içinde olmasına rağmen genç olmak istemediğini söyleyen Salih Bademiç, “Genç denilince aklımıza ne geliyor, bu elbise bana çok dar. Onun da ihtiyaçları var. fiziksel olarak hazırlanmak gerekiyor ve psikolojik olarak kişisel yaşam dahil birçok yönden. Sorunlar! Genç rollere mahkumsunuz. “Geri kalan erkek oyuncuların çoğu şimdi oradan çıkmak için başka senaryolar arıyor. “Zengin erkek-fakir kız klişesinden kurtulmak istiyorlar” dedi.

Başrolünde Salih Bademchi'nin yer aldığı ilk ve son dizide merak edilen aşk sahneleri konuşuldu.

“Bütün sahneleri oyun gibi yaptık”

Özge Özpirinci ile başrol oynadığı ilk ve son dizide birçok aşk sahnesi bulunan oyuncu, “Bu sahneler zor muydu?” dedi. “Kolay olmadı. Senaryoyu görüp okuduğumda ‘Nasıl yapacağız? “İhtiyaç duyulan bazı şeyler vardı. Ama bu hamilelik de başarılı oldu. Sanırım bu benim ‘meydan okuma’m.”

Başrolünde Salih Bademchi'nin yer aldığı ilk ve son dizide merak edilen aşk sahneleri konuşuldu.

“Eşlerim her zaman hamile, kendimi vahşi bir baba gibi hissediyorum”

Çekimler sırasında birçok partnerinin hamile olduğunu anlatan Bademchi, “Aicha Bingöl ile oynamaya başladık, o sırada hamile kaldı. Eşim Ömer ile oynamaya başladık, o sırada hamile kaldı. Bu sefer. Ben televizyona çıktığımda hamileydi. “Eskiden gezge ile çalışırdım. Şimdi kendimi Teli Baba gibi hissediyorum. Hissediyorum” dedi.

İlk ve son dizinin başrolünde yer aldığı Salih Bademchi, merak edilen aşk sahnelerini anlattı.

“İlişkiler hatasız devam edemez”

Dizide büyük ses getiren ilk ve son dizi hakkında da konuşan oyuncu, “Gerçek bir aşk hikayesi. Sloganı ‘ilk unutulmaz, son kaçınılmazdı’, çok güzel.. gerçek bir ilişki hikayesi. Ana tema aşk ama bize soruyor: Aşk her zaman yeterli midir? “Bir ilişki başarısızlıkla devam edemez. İlişkide biraz zehir olmalı. Onu yaşatmak için sürekli zehirle savaşıyoruz. Her zaman bir kazaya ihtiyacımız var. “

Salih Bademç'in başrolde olduğu ilk ve son dizi aşk sahnelerini anlattı
Salih Bademç'in başrolde olduğu ilk ve son dizi aşk sahnelerini anlattı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu