Ekonomi

Işık Menkul Sanal Portföy Yarışması’nın kazananları ödüllerini aldı

Işık Menkul Kıdemli Müdür ( CEO Hakan Koçaman, “Yarışmada ilk 3’e girenlere verdiğimiz ödüllerin yanı sıra, daha uzun süre çalışabilmemiz için ilk 10’a girenlerle istihdam toplantısı yapacağımız yeni bir alanı da duyurabildik. Sermaye Piyasası Çalışanları kriterlerini karşıladıkları için.”

Işık Menkul tarafından düzenlenen sanal portföy yarışmasının sonuçları açıklanmadan önce yarışmanın kazananları ödüllerini şirket merkezinde düzenlenen törenle aldı.

Akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve Işık Menkul’da çalışma fırsatının ödüllendirildiği yarışmada katılımcılar, en az 5 hisseden oluşan sanal portföy kullanarak en yüksek karı elde etmek için yaklaşık 4 hafta boyunca yarıştı. 100 bin lira ve minimum 30 işlem.

Kazananların da katıldığı şirketin İstanbul ofisinde düzenlenen törenle ödülleri sahiplerine verilmeden önce, yarışmada dereceye girenlere ödülleri Işık Menkul Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Kocaman tarafından takdim edildi.

Dev törende konuşan, finans dünyasının kurallarını çiğneyerek yeni başarılara imza atmaya devam ettiklerini kaydederek, şunları kaydetti:

“Sıfır aracılık ücreti, uzaktan erişim hesabı açma ve tüm yatırım ürünlerine kendi işlem platformumuz Kapital Trader üzerinden uygun bir ücret karşılığında erişim gibi avantajlarla yolumuza devam ediyoruz. Ödüller verdik, yapacağımızı da duyurduk. Sektörde ikinci, Sermaye Piyasası çalışanı olma kriterlerini taşımaları koşuluyla bizimle çalışabilecek ilk 10 katılımcı ile bir istihdam toplantısı düzenlemek.

Ülkemizde sermaye piyasalarının gelişmesine katkıda bulunmaya, Türk yatırımcılarına geniş ürün yelpazesini uygun fiyatlarla sunmaya, yeni ürünler sunmaya ve sektörde öncü olmaya her zaman devam edeceğiz. ”

“Capital Trader’ı geliştirmeye devam edeceğiz”

Işık Menkul’ün sektördeki yenilikçi başarılarını sürdüreceğini kaydeden Hakan Kocaman, yarışmada kazananların Işık Menkul’ün yatırım platformu Kapital Trader sayesinde işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebileceklerini söyledi. Capital Trader’ın yorumlarına ilişkin değerlendirmede bulunan Kocaman, “Uygulamayla ilgili olumlu geri bildirimler almaktan memnuniyet duyuyoruz. Kapital Trader’ı yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi. Dedim.

Işık Menkul Sanal Portföy Yarışması'nda dereceye girenler ödüllerini aldı.

Işık Menkul Sanal Portföy Yarışması'nda dereceye girenler ödüllerini aldı.

Işık Menkul Sanal Portföy Yarışması'nda dereceye girenler ödüllerini aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu