Gündem

İsviçre saat markasının 150. yılına özel saat koleksiyonu satışa sunuluyor

İsviçre Saat markası Bernhard H. Mayer’in dünya çapında satışını yapan e-ticaret destekli doğrudan satış şirketi QNET, lüks saat üreticisinin 150. yıl dönümünü kutlamak için meraklılarına sınırlı sayıda bir koleksiyon sundu.

Global doğrudan satış şirketi QNET tarafından lansmanı yapılan marka, son 15 yılda 500.000’den fazla kişiye saatlerini satmayı başardı. 2021’de 150. kuruluş yıldönümünü kutlayan marka, biri 18 ayar pembe altın kaplama ve diğeri fırçalanmış / parlatılmış paslanmaz çelikten yapılmış iki yeni sınırlı sayıda lüks mekanik saati piyasaya sürüyor.

QNET, sınırlı sayıda üretilen özel saatlerin gelecekte koleksiyonerlerin bir parçası olacağını söyledi. CEO“Bernhard H. Meyer’in markası çok zengin bir geçmişe sahip. Markanın geçirdiği değişikliklere rağmen 150 yıldır değişmeyen bir mükemmellik geleneği.

Markanın genç temsilcisi JR Mayer, saatlerinin tasarım ve işçilik açısından mükemmelliği yansıttığını söyledi. JR Mayer, “Ailemin 150 yıllık markalaşma tarihi, bu yıl sunulan iki özel saatle buluştu. El yapımı saat geleneğini gelecekte de sürdürüyoruz” dedi.

Bernhard H. Meyer Hakkında

Saat endüstrisinin altın standardını takip etmesi gereken İsviçre Saat Endüstrisi Federasyonu’nun (FH) bir parçasıdır. Bernhard H. Tüm Meyer saatleri “İsviçre Yapımı” olarak etiketlenmiştir ve FH gereksinimlerine ve standartlarına göre üretilmiştir. – İstanbul

İsviçreli saat markasının 150. yıldönümü ile bağlantılı olarak satılık özel bir saat koleksiyonu.

Haber ajansı lashlas – Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu