Gündem

KADINLARA PARA VERİP, FALAKAYA YATIRMIŞ

KAYSERİ’de kargo görevlisi Erkan T. (33) Resimler, para karşılığında maddi durumu olmayan, bacaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayarak idama mahkum edilen kadınlarla aynı fikirdeydi.

KAYSERİ’de kargo görevlisi Erkan T. (33) Resimler, para karşılığında maddi durumu olmayan, bacaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayarak idama mahkum edilen kadınlarla aynı fikirdeydi. Erkan T. hakkında soruşturma başlatıldı. Karşısında kadınları bir oklava ve üzerine ayaklarını koyduğu plastik bir çubukla görüntülerde gördü.

Olay, Melikgaz ilçesine bağlı Mimsin Şirintepe semtinde meydana geldi. Erkan T. Bir kargo şirketinde çalıştığını öğrenince, maddi durumu iyi olmayan kadınları evine davet etti, gözlerini uyku bandıyla ovuşturdu, bacaklarını kelepçe ve atkılarla bağladı. Ne Erkan T. Güzel kadınla çirkini ayırt eden, güzel dediğine 500 GEL, çirkin dediğine 250 GEL verir. Erkan T. Fallaka’nın fotoğraflarını çeken kişi, videoları işi teklif eden kadınlara gönderdi. N.K adında bir kadın. Erkan T.’nin ardından savcılığa suç duyurusunda bulundu. Aynı teklifi ondan da aldı. Bunun üzerine polis ekipleri Erkan T. hakkında soruşturma başlattı. “Müstehcenlik” ve “cinsel taciz” suçlamasıyla.

Öte yandan Erkan T.’nin fotoğrafları ortaya çıktı. Kadın Hastanesi’nde. Görüntülerden önce Erkan T. Gözlerini uyku bandıyla kapatan kadınlar, bacaklarını kelepçe ve atkılarla sardı, ayaklarına oklava ve plastik bir sopayla vurdu ve acıdan çığlık attılar.

Parayı kadınlara verdi ve avucuna koydu.
Parayı kadınlara verdi ve avucuna koydu.
Parayı kadınlara verdi ve avucuna koydu.
Parayı kadınlara verdi ve avucuna koydu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu