Gündem

Kandıra Belediyesi hizmet binasında peyzaj çalışması

Kandıra Belediyesi’nde yeni bir hizmet binası inşaatı kapsamında peyzaj üretimi devam ediyor. Cocaeli Büyükşehir Belediyesi Kander tarafından yapımına başlanan hizmet binasının kısa süre içerisinde hizmete açılması ve hizmete açılması planlanıyor. Hizmet binasının tamamlanmasıyla Kandıra Belediyesi birimleri tek merkezde hizmet verebilecek.

Çoğunlukla bitmiş

Kandıra Belediyesi’nde büyük ölçüde tamamlanan yeni hizmet projesinin yapım çalışmaları devam ediyor. İç ve dış mekanlarda aynı anda çalışmaya devam eden ekipler, sıcak modda çalışıyor.

Peyzaj üretimi devam ediyor

Kandıra Belediyesi hizmet binasının inşaat temininde binaların dikim ve dikim çalışmaları devam ediyor. Aynı şekilde konferans salonları, alüminyum doğrama montajları, modüler ofis bölmeleri ve laminat parke üretimi de ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

metroya ait

Kandıra Akdurak Mahallesi’ndeki yeni belediye binası 491 Blok ve 1 Parsel’de yapıldı. Büyükşehir Belediyesi’ne ait arsa üzerine inşa edilen Belediye Hizmet binası toplam 13 bin 893 metrekare kullanım alanına sahip olacak.

Üç blok halinde yapılmıştır

Bina 3 bodrum, yer altı ve 3 katlı olarak inşa edilecek ve tam donanımlı olacaktır. Binanın alt ve alt bodrum katlarında otopark yapılacaktır. Alt bodrum kat 44 araçlık otopark ve sığınak, orta bodrum kat ise otopark, 40 araçlık depo ve arşiv alanı olarak düzenlenecek. Üst katta giriş fuayesi, bekleme salonu ve servis alanları olacaktır.

Meclis Salonu ikinci katta olacak

Binanın birinci katında cumhurbaşkanlığı girişi, bekleme odası ve servis bölümleri yer alacak. İkinci katta Sakrebulo salonu ve Sakrebulo grup odaları inşa edilecek. Üçüncü kat ise Cumhurbaşkanlığı makamı şeklinde düzenlenecek. Bu katta ayrıca personel salonu terası olacaktır.

13.893 metrekare kullanım alanı

Toplam 13 bin 893 metrekare alana sahip olan yapı, Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde tanıttığı belediye hizmet binalarından biri olacak. Kandıra Belediyesi için yapılan yeni bina, diğer hizmet alanlarının yanı sıra modern bir bina olacak.

Bülten – Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu