Gündem

Kartal Belediyesinden teknoloji meraklısı gençlere ulaşım desteği

İSTANBUL (İHA) – Kartli Belediyesiİlçede eğitim gören öğrenciler için TEKNOFEST 2021 Festivali’ne ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır. Kartal Belediyesi, dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivallerinden biri olan TEKNOFEST 2021’e ulaşım desteği sağlayacak, gençlere teknolojiyle tanışma fırsatı veriyor.

2018 yılında ilki düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl İstanbul Atatürk HavalimanıTeknoloji yarışmaları, hava gösterileri, konserler, etkinlikler ve söyleşiler gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak bir festivalde yapılacak olan festival, öğrencilerin ufkunu geliştirmesi açısından büyük önem taşıyor. Bu yıl İstanbul’da düzenlenen festivale Kartli’de eğitim gören ortaokul ve lise öğrencileri de yoğun ilgi gösteriyor.

Teknoloji odaklı gençleri TEKNOFEST 2021 ile buluşturmak isteyen Kartli Belediyesi, gençlerin ulaşımına da destek veriyor. Kartal Gençlik tarafından Kartal Belediyesi Ek Hizmet ve İştirakler Müdürlüğü’ne sunulan otomobiller. Bu büyük organizasyona katılacak olan Kartli öğrencileri sabah erken saatlerde okullardan çıkarılarak Atatürk Havalimanı Festival alanına götürülecek. Bu hizmet sayesinde öğrenciler, Kartli Belediyesi otobüsü ile festivale katılma, bilim ve teknolojinin heyecanını paylaşma fırsatı buluyor.

TEKNOFEST web sitesinden kayıt yaptırılarak kayıt yapılabilen festival 26 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek. – İstanbul

Kartli Belediyesi'nden teknoloji odaklı gençlerin ulaşımı

Kartli Belediyesi'nden teknoloji odaklı gençlerin ulaşımı

Kartli Belediyesi'nden teknoloji odaklı gençlerin ulaşımı

Haber ajansı lashlas – Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu