Magazin

Kendall Jenner ve Devin Booker cephesinden haber var: Sevgilim Covid 19 oldu

Avrupa’dan Jamaika’ya

Bundan önce İtalya Ve FransaTürkiye’nin gözde tatil beldelerinden birinde denizin ve güneşin tadını çıkaran Jenner ve Booker evlerine döndü. Çok geçmeden, bu sefer Devin Booker JamaikaJenner, MET Gala gecesine yalnız katılmak için gitti. O geceden sonra nefesini sevgilisinin yanında tuttu. Onlara Justin Bieber ve Hale Baldwin Bieber eşlik etti.

Sosyal medyadan duyurdu

Devin Booker geçtiğimiz hafta sosyal medya paylaşımında Covid 19’a yakalandığını açıklamıştı. Sonra tüm gözler Kendall JennerDönüştürüldü.

“İyiyim” paylaş

25 yaşındaki Jenner da görünüşte hayranlarının merakını gidermek için Instagram sayfasında mavi bikinili bir fotoğrafını yayınladı. Böylece takipçilerine sağlıklı olduğu mesajını verdi.

“Tat ve koku alamıyorum”

Kendall Jenner’ın kız arkadaşı basketbolcu Devin Booker, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Kovid 19 testinin pozitif çıktığını ve durumunun kötü olmadığını söyledi. Booker, en büyük sorununun tadı ve kokusunu kaybetmesi olduğunu söyledi. Devin Booker aşı olup olmadığını söylemedi ancak takipçilerine “aşı olmaları gerektiğini” söyledi.

Artık aşkını gizlemiyor

Moda dünyasının en popüler isimlerinden Kendall Jenner, özel hayatıyla ilgili sırları ortadan kaldırmış gibi görünüyor. Basketbolcu Devin Booker ile birlikte olan Jenner, artık bu bağını kameralar önünde ya da sosyal medyada gizlemiyor. Kendall Jenner ve Devin Booker bir yılı aşkın süredir birlikteler. Geçen yıl Miami’de birlikte görüntülenen aşıklar, hala ilişkilerinin gözü önünde yaşamaya çalışıyordu. Ancak İtalya’da arkadaşlarıyla geçirdikleri bir tatil sırasında bu kuralı biraz çiğnedikleri görülüyor.

TR KETUM KENDALL

Böylece, Kendall Jenner istemeden aile kuralını, kişisel hayatın meraklı gözlerle dışlandığı kuralını çiğnedi. Dünyanın en ünlü ailelerinden birinin üyesi. Üstelik diğer aile bireyleri, özel hayatlarının en küçük ayrıntılarını bile kameralar karşısında, dolayısıyla milyonlarca insanın önünde ifşa etmektedir. Kız arkadaşları, boşanmaları, boşanmaları, hatta doğumları bile kameralar önünde yaşıyor. Ama o herkesten farklı.

Ailesiyle kamera karşısına geçti

Keeping Up With The Kardashians adlı realite programı ile popülerlik ve zenginlik kazanan Kardashian-Jenner ailesinin en gizli üyesi Kendall Jenner, uzun süredir merak konusuydu. Kendall Jenner şimdiye kadar özel hayatını kelimenin tam anlamıyla meraklı gözlerden saklıyordu. Aşk hayatıyla ilgili detaylar; Söylentilerden ve suçlamalardan öteye gitmedi. Top model, son birkaç haftadır bu kuraldan uzak duruyor.

Moda dünyasında hızlı büyümek

25 yaşındaki Kendall Jenner, tabiri caizse kameraların önünde doğdu. Ailesi sayesinde adından söz ettirse de daha sonra kariyerinin başka bir alanını seçmiş ve bu yolda, yani moda dünyasının görkemli podyumlarında yürümeye başlamıştır. Elbette soyadının ve o ailenin etkisiyle hızlı bir kariyer gelişimi yaşadı. Ama yine de bugün bulunduğu yere gelmek için hiçbir çaba sarf etmediğini söylemek yanlış olur. Aileden ayrıldı ve bir iş buldu ve başarılı olmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Kız kardeşlerden farklıdır

Üstelik Kendall Jenner kendi ailesinden de farklı taktikler izleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Aslında, ailesinin geri kalanından oldukça farklıdır. Üvey baba Kim, Courtney ve Khloe, küçük kardeşi Kylie Jenner ve annesi Chris Jenner dahil, neredeyse tüm hayatlarını kameraların önünde geçiriyorlar. Çocukları, evlilikleri, boşanmaları, giydiklerini aldatmaları, yemeleri, içmeleri yani bütün yaşamları küçük bir gazete okuyan veya sosyal medyaya ilgi duyan herkes tarafından sözlü olarak bilinir. Öyle ki iki ablası Courtney Kardashian ve Khloe Kardashian kameralar önünde doğum bile yaptı. Ama Kendall Jenner farklı.

Onu kendine özel tut

25 yaşındaki top model Jenner, defilelerde boy göstermesine ve geceyi hiç bırakmamasına rağmen aşk hayatını Booker ile ilişkisinden önce sakladı.

İsim bir ünlüye atıfta bulunuyor

Geçen yıla kadar Leonardo DiCaprio ile barda tanıştığı iddiaları basına yansımıştı. Tüm detaylar tanıkların ifadelerine dayanıyordu, ancak yine kimse onları görmedi. Bu yüzden kendisi hakkında “kendi cinsiyetini gerçekten önemsediği” dedikodularına cevap bile vermedi. Kendall Jenner’ın adı hala çeşitli ünlülerle birlikte anılıyor. Bunların arasında Harry Styles ve hatta Orlando Bloom var. Basında yer alan iddialara göre Jenner, favorilerini genellikle basketbolcular arasından seçiyor. Ağustos 2017’den Şubat 2018’e kadar NBA yıldızı Blake Griffin ile, Temmuz 2016’dan Eylül 2017’ye kadar Asap Rock ve Nisan 2016’da NBA oyuncusu Jordan Clarkson arasında bir ilişkisi olduğu söylendi.

Spor dünyasından değerli iddialar

2015 yılında adı F1 pilotu Lewis Hamilton ile birlikte kutlandı. 2014 yılında başka bir NBA yıldızı olan Chandler Parsons’a aşık olduğu iddia edildi. Kendall Jenner, Haziran 2018’den Kasım 2018’e kadar yakın arkadaşları Bella ve Gigi Hadid’in kardeşi Anwar ile aşk yaşadı. Yine bu iddialara göre Ben Simmons, Enver Hadid’den ayrıldıktan sonra Jenner’ın hayatına girdi. Sonunda, bu ilişkinin bittiği iddia edildi. Kendall Jenner hiçbirine cevap vermedi, iddialardan hiç bahsetmedi. Bunu neden bu kadar açık yüreklilikle yaptığını dergiye verdiği bir röportajda açıkladı.

Gizemli olmayı seçti

Jenner, “Röportajlarda romantik ilişkim hakkında açıklamalar yapmakla ilgilenmiyorum. Evli değilim ve kimseyle evli değilim” dedi. Ve bu muhtemelen mesafeye yol açar” dedi. Kendall Jenner, aşk hayatı söz konusu olduğunda diğer kız kardeşleri gibi davranmadığını da vurguluyor. Gizliliğe inanıyor ve “Bence insanlar sahip olamayacaklarını istiyorlar. Biraz gizemli olması iyi” diyor. Bu arada, ailesinin kendisi kadar olmasa da gizemli ve gölgeli bir diğer üyesinin de üvey kardeşi Rob Kardashian olduğunu unutmayın.

Hürriyet – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu