Magazin

Kesenin ağzını açtı! Cenk Tosun ve ailesinin yeni evi…

İngiltere Premier Ligi takımlarından Everton’a 2019’da 22,5 milyon euro’ya transfer olan Cenk Tosun, İstanbul’un acarnasından ev aldı.

2019’da 22,5 milyon euroİngiltere Premier Ligi takımlarından Everton’a transfer oldu. Çenk Tosun, İstanbul Acarkent’te bir ev satın aldı. Saraya benzeyen evini 18 milyon dolara kaba inşaattan satın alan yıldızlarla dolu oyuncu, evin içini eşi Ece Tosun’un zevkine göre inşa etti. İki çocuğu olan çiftin evi süslemek için 15 milyon TL bağışta bulunduğu söyleniyor.

Geçen yıl Beşiktaş’ta Everton’da kiralık olarak forma giyen yıldız futbolcu, Nisan ayında ciddi bir sakatlık geçirdi ve sahadan bir yıl uzakta olduğu bildirildi. Iyileşme süresi TürkiyeTedaviye ek olarak Tosun, bireysel eğitime devam etti.

Ocak ayında tekrar Everton’da top oynayacak olan oyuncu, bu süre zarfında dinlenmeyi ve yeni evinde antrenman yapmayı planlıyor.

Muratan Mungan’ın şarkıları “Wadi” de geliyor

Bugün nasılsın HaberlerGeçen sene verirdim ama pandemi araya girince proje ertelendi!

“Muratan Mungan’ın Senfoni Orkestrası ile Şarkıları” 23 Eylül akşamı Turkcell Vadi Açık Hava’da izleyiciyle buluşacak. Ceylan Ertem, Damla Sanmez ve Demet Sağoğlu, Muratan Mungan’ın “Maskeli Balo”, “Tele Strings”, “Omasa Mektubu” gibi sözlü olarak bilinen şarkılarını seslendiriyor.

Sanatçılara 30 kişilik Alper Kamircu yönetimindeki İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası eşlik ediyor. Gecenin konuğu sanatçı Uraz Kaigalaroღlu.

Sevilen oyuncu, Muratan Mungan imzalı Müslüm Gürses’in şarkısıyla geceye renk katacak.

Türkiye’nin popülerleşmesine dev katkı

Kuruluşunun 10. yılında çekilen bir animasyon filmiyle Türkiye’nin yurt dışında da yaygınlaşmasına yardımcı olan projeye Avantgarde Koleksiyonu da imza attı.

Mezopotamya’dan Gübeklitepe’ye uzanan tarihi unsurları ele alan film, Türk turizmini ileriye taşıyan bir hikayeye dayanıyor. Grubun kurucusu İsmet Öztank, animasyon filminin de Türkiye’yi basmakalıp ve doğu kültürüyle sınırlayan standart görüşe aykırı olduğunu ve dünyanın birçok ülkesinde gösterilen prodüksiyonun bundan daha fazla gösterildiğini söyledi. Ayda 12 milyon kez.

Onlar “ozon” idi

Son yılların sihirli iyileştirici maddesi ozonu bilirsiniz. Genç girişimci Melissa Gizem tarafından geçen yıl kurulan Holistic Ozone, saf oksijen moleküllerinin zeytinyağına dönüştürülmesiyle elde edilen ozon yağını bakım ürünlerinde kullanıyor.

Hücre yenileyici özelliklere sahip ozon ürünleri kısa sürede kendi düzenlerini geliştirmiştir. Melissa Gizem’in arkadaşları Buse Skanderoğlu ve Şeval Şahin ile tanıştırdığı ürünler sayesinde sosyal hayata önem veren ünlü isimler de “Ozon” oldu.

Buse İskenderoğlu – Melissa Gizem – Şahin’e gireceğim

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu