Gündem

Kılıçdaroğlu’ndan Başkan Savaş’a hizmet teşekkürü

HATAY (insansız hava aracı) – Kılıçdaroğlu’ndan Başkan Savaş’a teşekkürler

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Latfi Savaş:

“Gidecek çok yolumuz var.

HATAY – Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Kemal KılıçdaroğluHatay Büyükşehir Belediye Başkanı Latfi Sava, kısıtlı kaynakları çok verimli kullandığını belirterek, “Çalışmalarınızdan çok memnunuz. İyi hizmetiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Hatay’da işadamları, tarım sektörü temsilcileri, apartman yetkilileri ve yaşlılarla bir araya gelen Kılıçdaroğlu, ardından Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Latfi Savaş’ı makamında ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Savash, Ortadoğu’daki kaosun sosyolojik, psikolojik ve ekonomik olumsuz yansımalarını derinden hissettiklerini belirterek, “10 yıldır şartların daha da zorlaştığı bir ortamda hizmet üretmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda gelecek için. Umutlu bir yüz göstersin diye” dedi.

Hatay’ın bir şantiye gibi göründüğünü vurgulayan Savaş, “Erzincan’dan Yaylada’ya kadar her yerde altyapı çalışması yapıyoruz. 13 arıtma tesisi. “Altyapı, yol ve sanayi tesislerinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Daha gidecek çok yolumuz, atacak çok adımımız var” dedi.

Kılıçdaroğlu, CHP belediye başkanlarının zor şartlara rağmen görevlerini şikayet etmeden yerine getirdiğini söyledi. Kılıçdaroğlu, hizmetlerinden dolayı Başkan Savaş’a teşekkür ederek, “Mevcut kaynakların en verimli şekilde kullanılmasıyla verdiğiniz hizmetler Hatay halkı tarafından takdirle karşılandı. Yaptıklarınızı görüyoruz, yakından izliyoruz. Kısıtlı kaynaklarınızı kullanıyorsunuz. çok başarılı. işini başarıyla yapıyorsun.” Samimi ve güvene dayalı bir ilişki kurdunuz. Çalışmanızdan çok memnunuz. İyi hizmet için teşekkür ederim.”

Kილიlჩçdaro .lu'dan Başkan Savaş'a teşekkürler

Kილიlჩçdaro .lu'dan Başkan Savaş'a teşekkürler

Kილიlჩçdaro .lu'dan Başkan Savaş'a teşekkürler

Kილიlჩçdaro .lu'dan Başkan Savaş'a teşekkürler

Kილიlჩçdaro .lu'dan Başkan Savaş'a teşekkürler

Kილიlჩçdaro .lu'dan Başkan Savaş'a teşekkürlerKილიlჩçdaro .lu'dan Başkan Savaş'a teşekkürler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu