Magazin

Kıraç’tan Cem Karaca’ya övgüler

‘Talihim Yok Bahtım Kara’ şarkısıyla sahneye çıkan Kuruçeşme Kurachi’de KAYA KAZANIMI, hayranlarını dakikalarca alkışladı.

KURUÇEŞME’DE KAYA RÜZGÂRI

“Talihim Yok Bahtım Kara” şarkısıyla sahneye çıktı. kısırTaraftarlar tarafından dakikalarca alkışlandı. Türk Rock müziğin başarılı ismi “böyle Konser Bunu uzun zamandır yapmıyoruz. Kurucheshme’yi özledik. Boğaz’ın dibinde çok hoş bir atmosfer var. Rüzgara rağmen çok iyi bir seyirci. ”

Kirachi’den Grandmaster CEM KARACA’ya Zafer…

Kuruçeşme açık hava sahnesinde dinleyicilerle aynı atmosferi paylaşmanın keyfini çıkaran Kuraç, “Türk rock müziği yaratması ve söylemesi en zor türdür” dedi. Hem şarkı hem de tiyatro içerir. Bunu yapsaydı, Jam Karacha yapardı; Bunu çoktan yaptı ve Caraka’nın “Apprentice of Repair” şarkısını söyledi ve “Ter içinde şarkı söylemek bizim görevimiz” dedi.

Konserinde “Endamin Yeter”, “Kan ve Gül” ve “Yıllar Sonra” gibi hit şarkıları seslendiren Karaçi, eşsiz yorumu ve sahne üslubuyla hayranlarına görkemli bir rock müzik tatili yaşattı.

Kıraç’a yoğun ilgi!

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Türk rock müziğinin başarılı ismi Karaçi, çılgın gitar performansıyla hayranların beğenisini kazandı. Şarkılarıyla birlikte yüzlerce dinleyicinin sesiyle buluşan Karaçi, zaman zaman mikrofonu da hayranlarına teslim etti.

Kuracheshme’nin alkışlarıyla sahneden ayrılan Kurachi, hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle yüksek profilli hayranlarının önünde sessiz kalmadı. Ünlü sanatçı yine sahneye çıkarak repertuarının en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirdi.

Karaçi'den Cem Karaca'dan övgü
Karaçi'den Cem Karaca'dan övgü
Karaçi'den Cem Karaca'dan övgü

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu