Magazin

Kuruçeşme’nin Yıldız’ı

“Erkek Arkadaşım” şarkısıyla sahne alan Tilbe, “Çok Zor, Chat Cap, I’ll Give Up, Be Fast, My Love” gibi sevilen şarkılarını dinleyicilerle birlikte seslendirdi.

“Erkek Arkadaşım” şarkısıyla sahne alan Tilbe, “Çok Ağır, Chat Cap, I’ll Give Up, Be Fast, My Love” gibi sevilen şarkılarını dinleyicilerle birlikte seslendirdi.

“Ben hep kendimsizdim”

Konserler arasında hayranlarla sohbet edin Yıldız Tilbe ‘Ben senin gibi değil miyim? Ben de kendim gibi değilim. Kendim gibi olsaydım, farklı olurdum. Henüz kafamla tanışmadım. Bugün hayranım sosyal medyadan bana bir mesaj gönderdi: “Peki sen hiç sensiz kaldın mı?” Hiç almadım diyecektim ama üzücü olacağı için söylemedim. Şimdi size söylüyorum, ben hep kendimsizdim. ‘Sevdiği insanlara kalbini verdi.

YILDIZ’IN GÜNCEL TARZI!

Sahnede sahneye kiraz desenli elbise giyen Yıldız Tilbe, farklı saç stilinden bahsetti. Kuruçeşme için özel bir kostüm seçen Tilbe, hayranlarının beğenisini kazandı.

Rengarenk final! Finalde “Mardin Cap is Saint Oll, Delalam ve Made Rosary of Life” şarkılarını söylerken sahnede dans eden Tilbe, konser sonunda seyirciye de izin vermedi. Kuruçeşme’ye eşlik eden müzikseverler, birlikte Haley dansı sergileyerek, renkli sahnelere sahne olan Tilbe’ye eşlik etti.

Kuruçeşme'nin yıldızı
Kuruçeşmi Yıldızı
Kuruçeşmi Yıldızı
Kuruçeşmi Yıldızı
Kuruçeşme'nin yıldızı
Kuruçeşmi Yıldızı
Kuruçeşmi Yıldızı
Kuruçeşmi Yıldızı

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu