Ekonomi

KUZKA’nın şehir tanımıyla ilgili başarılı projeler belli oldu

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından yürütülen “2021 Kenti Tanıtma ve Markalaşma Teknik Yardım Programı” kapsamında başvuruları alınan dördüncü dönem projelerinin değerlendirme süreci tamamlanarak, uygun görülen projelerin değerlendirme süreci tamamlandı. destekleri açıklandı.

28 Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından Mayıs 2021 yılında açıklanan “2021 Kentsel Tanıtım ve Markalaşma Teknik Yardım Programı” çerçevesinde alınan projelerin değerlendirme süreci tamamlandı. Teknik Destek Programı kapsamında başvurusu kabul edilen ve değerlendirme süreci sonunda başarılı olan bir proje, Kurum Genel Sekreterliği tarafından onaylanarak destek almaya hak kazanmıştır. Program kapsamında, Castamönü Dadai Ajans, Gamgebeli İlçesi tarafından hazırlanan “Müze Deneyiminin İyileştirilmesi/Geliştirilmesine Yönelik Danışma Projesi”nden teknik destek alacaktır.

Dadai’de kurulması planlanan Dadai Eğitim Tarihi Müzesi için müzecilik alanında profesyonel danışmanlık desteğini içeren teknik destek, müzenin kurulması, müzenin kurulması ve işletilmesi süreçlerinin profesyonel olarak uygulanmasını kapsamaktadır. .

28 Mayıs 2021’de duyurulan 2021 Şehir Destek ve Markalaşma Teknik Yardım Programı, 31 Ekim saat 18.00’e kadar başvurulara açık olacak. – Castamönü

Newsshlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu