Magazin

Kylie Jenner ve Travis Scott mutlu haberi sosyal medyadan duyurdu: Yeni bebek geliyor

Çiftin 3 yaşında bir kızları var, 24 yaşında köklü kozmetik markası sayesinde milyarder olan Jenner ve önce boşanıp sonra barışan 30 yaşındaki rapçi Travis Scott ikinci çocuklarını bekliyor. .

3 yaşında bir kızları var

Kendi kozmetik markanız sayesinde dolar 24 yaşındaki milyarder Jenner ile önce ayrılan sonra barışan 30 yaşındaki rapçi Travis Scott ikinci çocuklarını bekliyor. Çiftin Storm adında üç yaşında bir kızı var.

Karnını öptü

Kylie Jenner, paylaşım sırasında göbek büyümesini ortaya çıkardı. Videoda Jenner, kızı Storm’u birlikte ziyaret ettiği doktorla ultrason görüntülerine bakıyor. Kız arkadaşı Travis Scott’ın sevinci ise paylaşımda göze çarpan bir diğer detay. Videonun ikinci bölümünde Jenner bir aynanın önünde duruyor. Özçekim Çekimler sırasında Scott’ın karnını öptüğü görülüyor.

Bu sefer tarzını değiştirdi

Bu durum Kylie Jenner’ın takipçilerini ve hayranlarını sevindirdi ve şaşırttı. Jenner Fırtına’ya hamileyken medyadan ve meraklı gözlerden iyice gizlenmişti. Ama bebek doğduğunda mutludur. Haberlerilan etmiştim. Bu sefer hamile olduğunu sosyal medyadan duyurdu. Jenner ikinci kez hamile kalmayalı uzun zaman oldu. dergi Kamera ARKASI. Sessizce, Jenner artık mutluluğu paylaşmak için beklemiyordu.

ᲨᲔᲓᲔᲒᲘ ᲨᲔᲓᲔᲒᲘ

Kylie Jenner, ailece katıldıkları tatil partisinden de kareler paylaştı. Jenner, annesi Chris’in ultrason görüntülerini izlediği sahneleri de paylaştı. Jenner, evde hamilelik testi sonuçlarını da takipçileriyle paylaştı.

İlk hamileliği sessizdi

İlk çocuğuna hamileyken büyük bir sessizliğe gömülen ve doğum yaptıktan sonra ortaya çıkan Kylie Jenner, başından beri böyle davranıyordu. Ama sonra fikrini değiştirdi.

19. kitabının geleceğini söyledi.

Ailesinde Jenner’ın hamileliği hakkında konuşan ilk kişi babası Caitlin Jenner, eski adı Bruce Jenner. Transseksüel bir kadın eski Olimpiyat sporcusu California’da bir oyuncak mağazasını ziyaret etti. Bu arada 19. torununun yolda olduğunu söyledi.

Kaynaklar teyit edilen aileye yakın

People dergisine konuşan ve Kylie Jenner’ın hamile olduğunu doğrulayan aile üyeleri, genç kadının karnının açığa çıktığını söyledi. Jenner’ın kaç aylık hamile olduğu ve bebeğin ne zaman doğacağı hala bilinmiyor. Kardashian-Jenner ailesinin akrabaları Kylie Jenner’ın annesini sevdiğini söyledi. Aynı kaynaklar şöyle diyor: “Kylie, Storm’un uzun zamandır bir erkek kardeşi olmasını istiyordu. Anne olmayı çok seviyor.” Jenner’ın kız arkadaşı Travis Scott’ın da ikinci çocuğu var HaberlerBundan çok memnun olduğunu söyledi. Jenner ve Scott arasında uzun bir ayrılıktan sonra bu ikinci çocuğu bir tür “uzlaşma hediyesi” olarak tanımlayanlar oldu.

Dağılıp barıştılar

Kylie Jenner ve Travis Scott, uzun bir ilişkinin ardından yollarını ayırdı. Ancak daha sonra çift tekrar görüşmeye başladı. Kızları Storm için olduğu söylense de aralarındaki buzlar eridi ve ilişkileri yeniden başladı.

İlişkileri 2017’de başladı

Travis Scott ve Kylie Jenner 2017 yılında tanışmıştı. O sırada Jenner, Tiga’dan boşandı. Jenner ve Scott ilk kez ünlü Coachella Festivali’nde birlikte görüldü. Daha sonra birlikte NBA maçını izleyerek ilişkilerini resmi olarak duyurdular. 2017 yılında ilişkileri başladığında Jenner hamile kaldı ancak uzun süre kamuoyundan uzak kaldı. Kızları 2018 yılında doğdu.

Kylie Jenner ve Travis Scott Sosyal Medyada İyi Haber Duyuruyor: Yeni Bebek Geliyor

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu