Sağlık

‘Lezzetli detoks ürünleriyle zayıflamak ve arınmak mümkün’

TheLifeCo Wellbeing Program Koordinatörü Mirey Yuhay, besin değeri yüksek, doğal içerikli, katkı maddesi veya koruyucu içermeyen ürünlerin daha fazla tüketilmesi gerektiğini belirterek, “Lezzetli detoksifikasyon ile kilo vermek ve arınmak mümkün. Ürünler” dedi.

Mireille Yuhai, toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlayan diyetlerin detoksifikasyonunda artış olduğunu söyledi.detoksifikasyon Ürünlerine olan talep artıyor. 360ResearchReport tarafından hazırlanan bir rapora göre 2020 yılında 42 milyon dolara ulaşan detoks ürünleri pazarının 2027 yılında 52 milyon dolara ulaşması bekleniyor. Sağlıklı bir yaşam tarzını ve detoksifikasyon yoluyla kilo vermeyi destekleyen bir diyet, sebze ve meyve tüketimini artırarak antioksidan alımını artırır. Aynı zamanda vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve lifi almayı amaçlayan beslenme sürecini de içerir. Bu süreçte günlük kalorilerin azaltılması kişilerin kilo vermesini sağlar. Ancak tüm bunların sağlıklı sonuçları, katkı ve koruyucu madde içermeyen, doğal içerikli besin değeri yüksek ürünlerin tüketimine bağlıdır.

“Detoks diyetinin bilinçli ve sağlıklı kullanılmasına yardımcı oluyoruz”

Yuhai, “Detoksifikasyon sadece fiziksel değil, aynı zamanda zihinsel bir temizliktir” dedi. Ancak, tüm bu seçeneklerin günlük diyetinizin doyurucu ve lezzetli bir parçası olmayabileceği konusunda genel bir fikir birliği var. Ancak, birçok sağlıklı ve lezzetli seçenek var. Çorbadan pudinge kadar detoks ürünleri mevcuttur. TheLifeCo Shop’tan bol miktarda ürün ve takviye alabilirsiniz “Fonksiyonel gıdalar ürettiğimiz yerleri karıştırarak detoksifikasyona ve hedefe yönelik beslenmeye yardımcı oluyoruz. Bilinçli ve sağlıklı bir şekilde.”

“En çok arzu edilen detoks çorbası”

Functional Mix serisinde en çok arzu edilen ürünün detoks çorbası olduğunu da kaydeden Mire Yuhaim, “Detoks çorbası denilince birçok kişinin aklına tatsız, tuzsuz sebze suyu geliyor. geliştirilmiş temizleyici etkisi vardır.Baharatlı sebzelerle karıştırılan detoks çorbası lezzetli ve besleyici kereviz, yemek mayası, brokoli, fesleğen, dondurularak kurutulmuş limon, havuç, kakule, kimyon, köri, pırasa, soğan, mercimek, soğan ile bir kapta , Biber, zencefil ve karabiber tozları.Protein, lif, B1, B2, B3, B5, B6, B12, çinko, folik asit içerir., Tam bir biotin kaynağıdır. Ayrıca hayvansal protein ve Gluten Ana veya yemek olarak 250 ml sıcak su içerir, böylece diyetinizi pratik ve doyurucu, aç, lezzetli ve az yağlı yiyeceklerle takip edebilirsiniz. Aloe vera ürünleri ile daha önce hiç olmadığı kadar. “Biz,” dedi.

    Lezzetli detoks ürünleri ile kilo vermek ve arınmak mümkün.

Haber Ajansı Demirören – Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu