Magazin

MasterChef Türkiye’ye veda eden yarışmacı belli oldu

Danilo Zana, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyesi olduğu MasterChef Türkiye, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. MasterChef Türkiye’nin beşinci haftanın iddialı yarışmacıları bir hafta daha yarışmada kalma mücadelesi verdi.

Mustafa, geçen hafta mavi takımın ilk dokunulmazlığını kaybeden ilk aday oldu. Oylamanın ardından ikinci eleme adayı Çavuş oldu. Kırmızı takım, haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybetti. Bireysel dokunulmazlık kazanan Tahsin, Emre’yi haftanın üçüncü eleme adayı seçti. Anketlerde Hamza, en çok isim yazan dördüncü eleme adayı oldu. Son dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi Takım, bu kez Hassan ve Burchu’yu eleme adayı olarak gösterdi.

MasterChef Türkiye’de bu hafta kaçırılan Burcu, Hasan, Hamza, Emre, Sergen ve Mustafa kendilerini eleme gecesinde buldular. Eleme Gecesi’nin ilk oyununda yarışmacılar çam fıstığı kullanarak en yaratıcı yemeği denediler. Şefleri tattıktan sonra gecenin en iyi üç yemeğini yaparak yarışmada 1 hafta kalmayı başaran isimler; Hasan Sergen ve Burku oldu.

Hamza, Emre ve Mustafa ikinci turda yedek kulübesine döndü. Yarışmacılardan Aranicho’yu Danilo Zana’nın tarifiyle hazırlamaları istendi. Hamza ve Emre, şefleri tattıktan sonra MasterChef’te son ikide kaldı. Bu hafta şeflerin ortak kararıyla elenen yarışmacı Hamza oldu.

MasterCap Türkiye'ye veda eden yarışmacı belli oldu

Haberler.com – Dergi Haberleri

Ekem Altan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu