Magazin

Melisa burada mıymış! – Haberler Magazin

Harun Tekin dün Etiler‘ dedi. Soruları cevapsız bırakan şarkıcı, “Acelem var, akşam konsere gideceğiz” diyen şarkıcı. Melisa SuzanneBunu söyleyen gazetecilere gidip “Aaa bilmiyorum” dedi.

ᲙᲐᲠᲒᲐᲓᲐᲐ ᲙᲐᲠᲒᲐᲓᲐᲐ!

Susan’a, “Çünkü Bay Aaron burada. Haberlerİşim yoktu aranızda bir sorun mu var? “Oyuncu, ‘Evet, öyleydi’ dedi şimdi telefonda. Sorun değil, her şey yolunda. “

Araç tedavisi

Survivor yarışmasında adından söz ettiren Melih Özkaia, geçtiğimiz Cuma günü Emirgang’da objektiflere yakalandı.

Sahilde elektrikli üniforma ile hareket etmeye çözüm bulan oyuncu, “Hafta sonu trafiği özellikle sahilde inanılmaz yoğun. Ayrıca bir toplantıya yetişmem gerekiyor. Tek tekerlekli bisikletle trafik sorununu ortadan kaldırdım. kullanmayı da seviyorum.”

Sultanların başarı hikayesi

Türk kadın milli voleybol takımının olimpiyatlara başarılı yolculuğunu anlatan “Network Sultans: Israr” belgeselinin ilk gösterimi Zorlus PSM’de yapıldı.

Galaya AXA Sigorta CEO’su Yavuz Olken, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Istandag, Bayan A Milli Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik ekip Spor Dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda davetli katıldı. Fatih Karaça’nın yönettiği belgesel, ekim ayında izleyiciyle buluşacak.

Hürriyet – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu