Magazin

Miss Turkey 2021 finalinde Eser ve Berfu Yenenler arasında güldüren diyalog!

Miss Turkey 2021 yarışmasının komik diyalogu büyük heyecana sahne oldu.

kahkaha diyalogu

Miss Turkey 2021 yarışması büyük bir heyecana sahne oldu. Törene Esser ve Berfu Jenenler çifti ev sahipliği yaptı. Jüri başkanlığını Sandıkçıoğlu, Yıldırım Mairuk, Azra Akın, Arzum Onan, Aslıhan Koruyan Sabancı, Çağla Akel ve İlaç Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna yaptı.

2015 yılında Türkiye turuna katılan ve dördüncü olan eşi Esser Jenler ile Berfu Jenler arasındaki diyalog geceye damgasını vurdu.

İlk canlı yayını aldığını söyleyen ve çok ince bir adam olduğunu söyleyen Berfu Jenler’in bu sözlerinden sonra Esser Jenler, eşine “Beni terk ettin, sakin ol” dedi.

Berfu Yenenler, törenden sonra yayınladığı bu fotoğrafa şu paylaşımı yaptı: “Ey kocacığım… Sahnede böyle olmak, seninle el ele tutuşmak! Ellerimiz hiç ayrılmadı, seni çok seviyorum… Ne diyeyim çok güzeliz.”

“Seni kendi haline bıraktığımda…”

Berfu Yenenler’in eşine verdiği yanıt önce salonda derin bir sessizlik yarattı, ardından bir kahkaha seli başladı. Berfu Jenler’in “Eser, kendini her bıraktığında bir çocuğumuz oluyor” yanıtı konukları ve senaristleri güldürdü.

Kısa sürede sosyal medyada gündem haline gelen çift, sempatik halleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Kuzi adında iki çocukları var ve tanışıyorlar.

Komedyen ve oyuncu Esser Jenler ve Berfu Yıldız, 2019 yılında evlendi ve dört ay sonra ilk çocukları Kuzei’yi dünyaya getirdi. Çiftin ikinci çocuğu Matthew, Mart 2021’de dünyaya geldi.

Evlendikten sonra podyumlara ara veren Berfu Jenenler, Youtube paylaşımlarıyla adından söz ettirdi. Özel hayatıyla ilgili açıklama yapan Jenler, düğünlerinin perde arkasını anlattı…

“Basit bir tören…”

İkimiz de basit bir olay olmasını istedik. Aileler araya girdiğinde durum böyle değil. Annem bir keresinde “Eser’e bohça yapalım mı?” demişti.

“Ev konferans salonu gibiydi”

Eser, ailemle birlikte bana sormaya geldi. Babam birden Manaşşe destanını okumaya başladı. Yaklaşık 15 dakika konuştu. Evden talep edilen bir ortamdan ziyade bir konferans salonuna dönüştürüldü.

“30 kahve yaptım”

Eser hayatında ilk kez tişört giyiyor olabilir. Gömleği terden damlıyordu. Liseli bir çocuğa benziyordu. Evde 30 kişi vardı ve 30 kişiye kahve yapıp tek tek dağıttım.

“Kilo almaya karar verdik”

3 ay sonra düğün yapmaya karar verdik. Deniz ve kumsalda bir yer istedim, Esser ise çimenli bir yer. İki yere baktık. İkisi de Kilios’taydı ve biz birini seçtik. Tembellikten dolayı organizasyon firması dahi aramıyoruz. Çünkü her şeyin iyi olacağını düşündük.

“Sadece bir atlıkarınca istedim”

3 aydır hiç düğün mekanına gitmedik. düğün elbisesi Sadece bir kez gittim. Ailem benim yüzümden 58 kez panikledi. Sadece düğün mekanında bir atlıkarınca istedim. Tek istediğim buydu! Piyasa yüzünden adam bizden tuhaf bir fiyat istedi. Neyse ki onu ikna ettik. Adamı düğünden 2 gün önce aradık ve asla ulaşamadık. İşi engelledi. Bu istek de saçmaydı.

‘Gelin BATTI’

Bir gelinlik hiçbir zaman istediğim gibi olmadı. Kötü bir gelinlik diyemem ama berbat diyebilirim. Sevmediğim bir şey oldu. 2 gelinlik ve ardından 1 elbise istedim. Hiçbiri istediğim gibi olmadı.

‘Keçe Kalemle Yazıldı’

Sahil olduğu için Spor Ayakkabılarımızı giymeye karar verdik. Ayakkabıyı tasarımcıya gönderdik. Üzerine Bay Yen, hanımefendi, dövülmüş bir şeyler yazacak. Ayakkabı bize düğünden bir gün önce geldi ve adam bunu keçeli kalemle yazdı!

“Bir kadınla konuştuğumu biliyorum”

Bir kadın organizatörle tanıştım. Sanki ona ne istediğimi söylememişim, örnek fotoğraf göndermemişim gibi bir sürü şey göstermeye başladı. Bu kadınla tartışacağımı gördüm, onunla hiç tanışmamıştım.

‘MEKÂN AQUA PARK GİBİ OLDU’

Düğünün yapılacağı plajın kapatılacağı söylendi. Sabah saat 11:00’de oraya gittik. Sahilde insanlar bikinili koşuyor ve denize atlıyordu. Burası bir aquaparka dönüştürüldü. Hepsi masaların üzerine atlar.

“Evlilik memuru gelmiyor”

Nikah memurumuz düğüne gelmedi. Bu en korkunç şeydi. Uzun bir yerden yürüdük, düğünün yapılacağı yere ulaştık, adam yok. Hepimiz bakıyoruz, hepimiz bakıyoruz. Sonra memur geldi, küçük şakalar falan…

“İkinci Gelinlik”

Düğünden sonra gelinliğimi değiştirmeye gittim. Gelinlik giymek dünyanın en zor işi, ikinci gelinlik saçmalığını neden yaptım bilmiyorum..

“150 kişiyi öpüyoruz”

Düğünde yaklaşık 150 kişi vardı ve tek tek öpüştük ve altın topladık. Garsonlar ünlüleri görünce sadece yemek getirdiler. Diğer insanlar açlıktan ölüyor!

“İlk saat iğrençti”

İnsanlar sahilde yürümeye başlayınca gitarın ve ateşin tadını çıkaracağımızı düşündük. 00:00’da jandarma geldi. Düğün bitti. Şikayet geldi… Kilios’a! Etrafımız bomboş… ev yok… sahneyi kapattık, müziği kapatmak zorunda kaldık. 2-3 saat daha masalarda oturduk ve düğün bitti! Eğlenceli bir düğün olduğu söylenebilir ama bizim için ilk saatler kaos ve utançtı.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu